Mevcut Kripto para piyasasına yönelik aşırı duyarlılık geçen ay boyunca her bir kripto para biriminde büyük bir satış yaşanmasına sebep oldu.

ATH

Mevcut Kripto para piyasasına yönelik aşırı duyarlılık geçen ay boyunca her bir kripto para biriminde büyük bir satış yaşanmasına sebep oldu.  2018’in ayı piyasası, %90’ın üzerinde düşen fiyatlarla birlikte en kötü fiyatlardan biri olarak hatırlanacak. Sorulması gereken soru şu: Mevcut altcoin fiyatları fırsat doğuruyor mu?

Çoğu kişi, tüm kripto para birimlerindeki mevcut fiyatların çok iştah açıcı olduğunu, en sevdiğiniz projeden daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, muhtemelen bunu yapmak için iyi bir zaman olacağı konusunda hem fikir.

Ancak, fiyatların % 90’ın üzerinde bir düşüş yaşaması daha fazla düşmeyecekleri anlamına gelmez. Bir ayı piyasasında herhangi bir şey satın alma riski, tersine dönene kadar trendin daima size karşı olması. Bu pazardaki projede satın alma, potansiyel olarak daha fazla kayıp anlamına gelebilir.

Pek çokları için, % 90 civarında bir değer kaybı yaşamış projeleri toplama fırsatı, kaçırılmaz bir fırsat. Kripto paralar, 2017 yılındaki gibi bir başka büyük boğa döngüsü görürse, karlar büyük olacaktır. Bu durumun anlamı, bir daha yaşanırsa tekrar yaşanır şeklinde. Piyasa koşulları değişiyor ve büyük oğlanlar ve ağır topların hepsi aksiyona giriyor. Kripto paraların benimsenmesi giderek artıyor ve bu günlerde en güvenli iddia muhtemelen bu fiyatlardan biraz BTC almak. Mevcut pazar BTC için kasvetli görünüyor olsa da, fiyatların daha fazla düşmesi de beklenebilir. BTC almak ve uzun vadede tutmak için iyi bir zaman arıyorsanız, mevcut fiyat çok çekici görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ