Bu yazımızda sizlere Atletico de Madrid Fan Token (ATM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ATM Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Atletico de Madrid Fan Token (ATM) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ATM Coin

Bu yazımızda sizlere Atletico de Madrid Fan Token (ATM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ATM Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Atletico de Madrid Fan Token (ATM) Nedir?

Atletico de Madrid Fan Token (ATM), Atletico de Madrid Futbol Kulübü ("Atletico de Madrid") taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir.

Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran etkileşimi ve ödül platformudur.

ATM, Ethereum üzerine kurulu bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirinde bir yardımcı program belirtecidir ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetişim: ATM sahipleri, Atletico de Madrid tarafından yayınlanan çeşitli sözleşme bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.

Ödüller: ATM sahipleri, Socios'taki taahhütlerden ödüller kazanabilir.

Staking: Gelecekte ATM, Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak için stake edilebilir.

ATM'nin toplam 10.000.000 token arzı vardır ve bunun 1.223.789'u başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi yoluyla kulüp hayranlarına dağıtılmıştır. Kalan tokenler Atletico de Madrid tarafından tutuluyor ve topluluk etkinliklerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve doğrudan borsalardan satın alarak elde edilebilir.

ATM Coin Nedir?

Atletico de Madrid Fan Token (ATM), Atletico de Madrid taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir. Token, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanıma ve daha fazlası için rekabet etmelerine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür. ATM token sahipleri, Atletico de Madrid tarafından yayınlanan çeşitli "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. Atletico de Madrid, sözleşmeye bağlı olarak anket sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür. Token sahipleri Socios platformuyla etkileşime girebilir (anketlere oy verme, yarışmalarda ve kısa sınavlarda rekabet etme, benzer düşünen kullanıcılarla bağlantı kurma / sohbet etme vb.) ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ödüller kazanabilir:

Maç günü biletleri.

Özel deneyimler.

Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.

Uygulama içi CHZ bonusları.

Dijital rozetler.

Kulübe özel NFT'ler.

Gelecekteki ATM tokeni yardımcı programı şunları içerir:

VIP mal ve hizmetlerini kullanmak için ATM tokenleri harcamak.

Ortak uygulamalara / sitelere ATM erişimini entegre etme.

NFT ödülleri için ATM'yi esnetme.

Pure Collectibles (nadir estetik varlıklar).

Oyunlaştırılmış Yardımcı Program (Blockchain tabanlı oyunlar için NFT'ler).

Gerçek Dünya Yardımcı Programı (sahipliği, malların gerçek dünyadaki mülkiyeti, stadyumlara VIP erişimi, maç günü biletleri vb. anlamına gelen NFT'ler).

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ