Atomic Wallet, endüstri düzeyinde bir kripto para depolama ve saklama ekosistemidir. Atomic Wallet kullanıcıları artık pasif gelir fırsatlarının yükseltilmiş bir araç setinin tadını çıkarabilir

Atomic Wallet Yükseltmeleri Çok Zincirli Staking Mekanizmaları: İşte Ayrıntılar

Atomic Wallet, endüstri düzeyinde bir kripto para depolama ve saklama ekosistemidir. Atomic Wallet kullanıcıları artık pasif gelir fırsatlarının yükseltilmiş bir araç setinin tadını çıkarabilir

2018'de piyasaya sürülen Atomic Wallet, hem bir birikim sağlayıcısı hem de çok para birliği cüzdanı olarak çalışan tek duraklı bir ekosistemdir. Atomic Wallet kullanıcıları varlıklarını kesintisiz ve karlı bir şekilde belirleyebilir.

Kripto para yatırma ve ötesi

Kripto para staking, blockchain consensusunun bütünlüğünü korumak için proof of stake odaklı varlıklarınızı devretme sürecini ifade eder. Yetki verenler, onaylayıcılar oylama sürecinde aldıklarını kullandıkları için, onaylayıcılardan ödüller alırlar.

Bununla birlikte, kripto para birimi stake etmeleri, kriptoda adil pasif gelir için en cazip çözümlerden biridir. Atomic Wallet kripto borsası ekosistemi, yeni kazanımlara hazır olan birinci sınıf bir stake sağlayıcısı yarattı. Şu anda, Cosmos (ATOM), Tezos (XTZ), Ontoloji (ONT), Komodo (KMD), Tron (TRX), Neo (NEO), VeChain (VET) ve Algorand (ALGO) staking Atomic Wallet ile kullanılabilir. Dokuzuncu bir altcoin, ICON (ICX) yakında bu platformdaki stake etmelere eklenecek.

Atomic Wallet, benzersiz bir merkezi olmayan staking sistemi uyguladı. Bu konsept sayesinde, stake sağlayıcı, işlemcilerini işlem veya bakım ücreti ödemeden ücretlendirir. Ayrıca, staking ödülleri, üçüncü tarafların katılımı olmadan doğrudan doğrulayıcılardan kullanıcıların cüzdanlarına gönderiliyor.

Birçok token için güvenli ve güçlü cüzdan

Atomic Wallet ilk günden itibaren çok para birimli bir borsa aracıydı. Baskı zamanında, 300'den fazla token ve protokol ile operasyonlar sunar ve kullanıcılarının bir göz açıp kapayıncaya kadar kriptolarını depolamasına, satmasına ve değiştirmesine izin verir.

Ayrıca, sistemin kendi tokenı, Atomic Wallet Coin (AWC) vardır. Bu token sadık stakeçilere ekstra teklifler ve indirimler sağlamak için kullanıldı.

 Atomic Wallet en yeni fiat ağ geçitlerini entegre ettiğinden, burada kredi kartıyla kripto alımı da mevcut. Kullanıcılar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Stellar Lumens (XLM), XRP'yi birkaç tıklamayla satın alabilirler. Ayrıca, AWC tokenları satın alarak işlem ücretlerinin maliyetini düşürebilirsiniz. Son olarak, Atomic Wallet, geri ödeme doğrudan kullanıcının depolama alanına girerek geri ödeme seçeneklerini etkinleştiren ilk kripto ürünlerinden biridir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ