Bu yazımızda sizlere Augur Coin (REP) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve REP Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

Augur Coin (REP) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi REP Coin

Bu yazımızda sizlere Augur Coin (REP) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve REP Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

Augur Coin (REP) Nedir?

Augur, Ethereum blok zincirinde çalışan, güvenilir, merkezi olmayan bir kehanet ve tahmin piyasası platformudur. Platformda herkes, herhangi bir konu hakkında tahmin piyasaları oluşturabilir, izleyebilir veya ticaret yapabilir.

Sistem, herhangi bir alternatiften daha doğru, sağlam ve filtrelenmemiş dinamik olay tahminleri dizisini güvenli bir şekilde oluşturmak için pazar teşvikleri, "uzun kuyruk" dinamikleri ve blok zincir teknolojisi aracılığıyla "Kalabalıkların Bilgeliği"ne (yani kolektif zekaya) güvenir.

Augur, Ethereum üzerinde sürekli olarak dağıtılan ve sunulan uygulamaların yerel kesintilere ve üçüncü taraflardan gelen sansürlere karşı bağışık olmasını sağlayan bir dizi akıllı sözleşmeden oluşur.

REP tokeni, piyasaların çözümü için kullanılır. Spesifik olarak, bir piyasanın doğru sonucunu bildirmek isteyen herkes için bir piyasanın sonucu için stake yapılır. Ayrıca, olayların sonuçlarıyla birlikte dağıtılmış kahine güç verir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ