Automata Network, bugün, adil ve sorumlu Web 3.0 temel misyonuyla uyumlu projeleri belirlemek ve desteklemek için “Ekosistem Teşvik Programını” başlattı.

Automata Network, bugün, adil ve sorumlu Web 3.0 temel misyonuyla uyumlu projeleri belirlemek ve desteklemek için “Ekosistem Teşvik Programını” başlattı. Teşvik Programının lansmanı, Automata'nın yaklaşık üç yıllık özveri ve sıkı çalışmanın doruk noktası olan başarılı Mainnet sürümüyle aynı zamana denk geliyor.

Automata Network'ün Kurucu Ortağı Deli Gong, Teşvik Programının başlatılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Ana ağımızın kullanıma sunulması ve Automata Ekosistem Teşvik Programının başlatılmasıyla, onu gerçekten Web 3.0 katmanına getirmeyi hak ediyor.”

Şu anda, Automata Network yeni girişime 20 milyon dolar taahhüt etti. Ekip, programın, dApp'ler oluşturmak için Automata'nın ara yazılım hizmetlerini kullanmak ve ağa daha fazla işlevsellik katan araçlar, modüller, uzantılar ve kitaplıklar geliştirmek gibi Automata Ağı'na daha fazla değer katan projeleri dikkate alacağının altını çizdi. Teşvik Programı ayrıca Web 3.0 gizliliğiyle ilgili kritik konuları araştırmak ve eğitmekle ilgilenen kişileri ve projeleri belirleyecek ve destekleyecektir.

Daha Güvenli ve Daha Güvenli Bir Merkezi Olmayan Web Oluşturma

Blockchain endüstrisinin emektarları tarafından inşa edilen Automata Network, Web 3.0 için gizlilik odaklı ürün paketini geliştirdi ve Web3 Foundation Grant, Web 3.0 Bootcamp ve Berkeley Blockchain Xcelerator gibi yalnızca davetli programlar aracılığıyla endüstri liderleriyle el ele çalıştı. .

Mainnet'in piyasaya sürülmesinden önce Automata Network, Jump Trading, KR1, Alameda Research, IOSG Ventures, Divergence Ventures ve GBV Capital gibi önde gelen yatırımcılardan destek aldı ve gizlilik aracı yazılım çözümünün kapsamını daha da genişletmek için 3.4 milyon dolarlık sermaye topladı.

Automata Network'ün ürünleri, gizliliğe odaklanarak Blockchain'in doğal şeffaflığı nedeniyle yaygınlığı artan kritik sorunları çözmeyi amaçlıyor. Automata Network'ün ekosistemi, adil bir likidite sağlama protokolü olan XATA'yı kuluçkaya yatırmak için madenci çıkarılabilir değerini (MEV) azaltmak için bir ara yazılım platformu olan Conveyor'un yeteneklerinden yararlanır.

Ayrıca, Anonim Oylama ve Madenci Çıkarılabilir Değeri (MEV) azaltma gibi çok sayıda gizlilik kullanım durumunu desteklemek için gelişmiş şifreleme, gizliliği koruma teknikleri ve güvenilir yürütme ortamları (TEE) kullanır. Gong, “Bekleneceği bir şekilde, kripto, toplulukların gücü etrafında finansmanı şekillendirdi ve teşvik etti, ancak bu insan koordinasyonunun ölçeklenmesi için mahremiyete şiddetle ihtiyaç var.”

Günümüzün başarılı Mainnet lansmanını takiben, Automata, topluluk tarafından yönetilen düğümlerin harici entegrasyonları, Automata tarafından geliştirilen ara katman yazılımının dahil edilmesi ve merkezi olmayan yönetişim modeline tamamen geçmeden önce Nominated Proof of Stake konsensüsüne yükseltme gibi daha fazla işlevin kilidini açmayı hedefliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ