Devrim niteliğindeki Orbeon Protokolü (ORBN) de ön satış sırasında %1400 gibi büyük bir kazanç elde etti.

Avalanche (AVAX) Amazon Web Service Alliance Açıklanırken Yükseliyor; Devrimci Orbeon Protokolü (ORBN) Ön Satışında %1400 Kazandı

Devrim niteliğindeki Orbeon Protokolü (ORBN) de ön satış sırasında %1400 gibi büyük bir kazanç elde etti.
Orbeon Protocol (ORBN) tokeninin fiyatı 0,004 dolardı ancak akıllı yatırımcı sayısı arttıkça fiyat 0,06 dolara kadar çıktı. Bu kısa sürede %1400'lük bir artış.

Avalanche (AVAX), şirketin bulut bilişim devi Amazon Web Services (AWS) ile ortaklığını duyurmasıyla değerinde önemli bir artış gördü. Devrim niteliğindeki Orbeon Protokolü (ORBN) de ön satış sırasında %1400 gibi büyük bir kazanç elde etti. ORBN, kaynak yaratma sürecinde devrim yaratmak için yenilikçi teknolojiyi kullanan yeni bir risk sermayesi ve kitle fonlaması platformudur. Piyasa analistleri, değerde %6000'lik bir artış ve tahmini fiyatın 0,24$ olmasıyla ORBN için büyük bir büyüme öngörüyor.

Avalanche (AVAX), Amazon ile Yapılan Açıklamanın Ardından Fiyatta Büyük Bir Artış Görüyor
Avalanche (AVAX) platformu, akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar için bir kanaldır. Avalanche (AVAX) ile kullanıcılar hızlı ve sorunsuz işlem yapabilmektedir. Bu, işlemlerin hızlı ve ölçeklenebilir olmasını sağlar.

Amazon Web Services (AWS), işletmelerin, kurumların ve hükümetlerin blockchain'i daha fazla kullanmasına yardımcı olmak için katman-1 blockchain Avalanche (AVAX) geliştiren Ava Labs ile iş birliği yaptı.

Geçen hafta ticarette Avalanche (AVAX) tokenleri %13,3 arttı. Bunun nedeni, Avalanche'ın (AVAX) arkasındaki şirket olan Ava Labs'ın, e-ticaret devi Amazon'un sahip olduğu bulut bilgi işlem platformu Amazon Web Services (AWS) ile işbirliği yapmasıydı. Bu ortaklığın amacı, işletmeler, kurumlar ve hükümetler tarafından blok zincirinin benimsenmesini hızlandırmaktır.

Şirketler bir blog gönderisinde, yeni ortaklıkta AWS'nin Avalanche'ın (AVAX) altyapısını ve merkezi olmayan uygulama (dApp) ekosistemini destekleyeceğini söyledi. Bu, geliştiricilerin Avalanche (AVAX) blok zincirinde düğümleri başlatmasını ve kontrol etmesini kolaylaştıracaktır.

AWS Başkan Yardımcısı ve Startups Global Başkanı Howard Wright, ortaklığın AWS'nin boyutu nedeniyle Avalanche (AVAX) ekosisteminin kullanımının yeni yerlere ve müşteri gruplarına yayılmasına yardımcı olabileceğini söyledi.

Orbeon Protokolü (ORBN), Ön Satış Sona Ererken %1400'ün Üzerinde Arttı

Orbeon Protokolü (ORBN), risk sermayesi ve kitle kaynak kullanımı için yeni ve benzersiz bir platformdur. Yeni fikirler olsalar da, hem yeni başlayanlar hem de yatırımcılar için yatırım platformları, geleneksel risk sermayesi ve kitle fonlaması ile gelen sorunların çoğunu çözmenin iyi bir yolu haline geldi.

Orbeon Protokolü (ORBN), başlangıç sermayesini NFT'lere dönüştüren ve çevrimiçi para toplamak isteyen işletmeler için öz sermayeye dayalı, fraksiyonlara ayrılmış NFT'ler yapan bir yatırım platformudur. Aynı zamanda, sıradan insanların 1$ gibi düşük bir tutarla yatırım yapmaya başlamasını sağlar.

Orbeon Protokolü (ORBN), yeni başlayanların ilgilenen yatırımcılarla kolay ve hızlı bir şekilde bağlantı kurması için güvenli bir yer sağlar. Amaç, kendi seçtikleri bir şirkete ucuza yatırım yapmaya hazır bir grup insan oluşturmaktır.

Orbeon Protokolü (ORBN) kullanıcıları, finansal dolandırıcılığa karşı da güvendedir çünkü "Doldur ya da Öldür" mekanizması, Orbeon Protokolü (ORBN) yatırımcılarına, yatırım hedeflerine ulaşılamaması durumunda paralarını geri verir.

Ön satışın başında Orbeon Protocol (ORBN) tokeninin fiyatı 0,004 dolardı ancak akıllı yatırımcı sayısı arttıkça fiyat 0,06 dolara kadar çıktı. Bu kısa sürede %1400'lük bir artış. Piyasa analistleri, Orbeon Protocol'ün (ORBN) %6000 büyümesini ve 0,24$'a ulaşmasını bekliyor. Bu, projenin gerçek dünya sorunlarını çözmek için çok fazla potansiyele sahip olması nedeniyle mantıklıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ