Kripto para birimi sorumlusu BitGo, artık Avalanche'ı destekleyeceğini ve Bitstamp ve Bitbuy borsalarında listelenmesine yol açacağını duyurdu.

Avalanche (AVAX), BitGo Desteğini Açıkladıktan Sonra Daha Büyük Kazançlar İçin Hazırlanan Pazarı Yendi

Kripto para birimi sorumlusu BitGo, artık Avalanche'ı destekleyeceğini ve Bitstamp ve Bitbuy borsalarında listelenmesine yol açacağını duyurdu. Bank of America, AVAX'in geçen hafta kazançlar için ilk 100 madeni paraya liderlik etmesi nedeniyle Avalanche'ı Ethereum için uygun bir alternatif olarak nitelendiren bir rapor yayınladı.

Bitcoin, Ethereum ve çoğu en iyi kripto paranın ya düştüğü ya da yatay olarak işlem gördüğü bir haftada, bir Ethereum rakibi yükseliyor. Avalanche harika bir hafta geçirdi ve ilk 100 dijital parada ikinci en yüksek kazancı gördü. Bu, en büyük kripto para koruyucularından birinin AVAX için destek eklemesinden ve Bank of America'nın Ethereum'a uygun bir alternatif olarak lanse etmesinden sonraydı.

Çığ, geçtiğimiz gün yüzde 8'in üzerinde bir artışla, basın zamanında 115 dolardan işlem görüyor. Geçen hafta yüzde 38 kazandı ve sadece Yearn Finance yüzde 41 ile ilk 100'de daha fazla kazandı. Avalanche şu anda 28.1 milyar dolarlık piyasa değeri ile ilk 10 kripto para arasında yer alıyor ve XRP'nin hemen altında yer alıyor. Ticaret hacmi de oldukça iyi durumda ve 2,4 milyar doların üzerinde, Binance Coin, XRP ve TRON'dan daha yüksek.

Avalanche İçin Harika Bir Hafta

Fiyat artışı Avalanche için tesadüf değil. Geçen hafta, kripto para projesi, olumlu gelişmeler ve ortaklıklardan büyük bir destek aldı. En büyüğü, BitGo tarafından AVAX için destek ekleyeceğini açıklayan bir duyuruydu. BitGo, yönetimi altındaki 64 milyar doların üzerinde varlığa sahip dünyanın en büyük kripto para koruyucularından biridir. Bu yılın başlarında Mike Novogratz'ın Galaxy Digital'i tarafından 1,2 milyar dolara satın alındı ve o zamandan beri AUM'sine 24 milyar dolardan fazla ekledi. 400'den fazla kurumsal müşteriye ve 150'den fazla borsaya hizmet vermektedir.

Avalanche'ın Geliştiricileri Ava Labs'ın Başkanı John Wu Şunları Söyledi:

BitGo'ya güvenilir ve Avalanche'daki yerel tokenlerimize daha fazla erişim sağlamamıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kurumsal baskı ve Avalanche'ın kurumsal desteği göz önüne alındığında, bu gerçekten ortaklık yapmak için çok güçlü bir şirkettir.

BitGo, AVAX'ı desteklenen kripto para birimleri listesine eklemekten de aynı derecede heyecanlıydı. CEO Mike Belshe yaptığı açıklamada, şirketinin geçen yılki patlayıcı büyümesinin ardından projeye ilgi duyduğunu söyledi. yüzde 3,400'ün üzerinde kazanç elde etti.

Şu Yorumda Bulundu:

Kurumsal yatırımcılar artık piyasadaki en güvenli saklama teklifiyle AVAX'a erişebilir ve on milyonlarca perakende kullanıcı, teknolojimiz tarafından desteklenen borsalar ve platformlar aracılığıyla güvenli erişim elde etme potansiyeline sahiptir.

CEO, entegrasyon ile BitGo'ya dayanan borsaların AVAX'ı kolayca listeleyebileceğini açıkladı. İlk ikisi, 2022'nin başlarında AVAX'ı listeleyecek olan Bitstamp ve Bitbuy.

Avalanche, yaklaşan en iyi Ethereum rakiplerinden biri olarak ortaya çıkıyor. Bank of America bu hafta, alt ağ özelliği aracılığıyla ölçeklendirme yeteneği için uygun bir Ethereum alternatifi olarak nitelendirdi.

Bankanın raporunda, “Alt ağlar, saniyede yaklaşık 4.500 işlemin doğrulanmasıyla alternatif blok zincirlerinden daha hızlı kesinlik süresi (uzlaşma) ve daha düşük maliyetler sağlıyor” dedi.

DeFi Llama'ya göre Avalanche, DeFi dünyasında kilitli beşinci en yüksek toplam değere (TVL) sahip. 11,85 milyar dolar ile Solana'nın 11,87 milyar dolar ve altıncı sıradaki TRON'un iki katı, 5,38 milyar dolar ile temas mesafesinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ