Tether'in CTO'suna göre, USDT on Avalanche 'oldukça agresif bir şekilde büyüyor.

Tether'in CTO'suna göre, USDT on Avalanche 'oldukça agresif bir şekilde büyüyor. Ayrıca Tether'in bir kez daha büyüme gösterdiğini ve 'insanların tercihi' olduğunu da ekliyor.

Tether (USDT) artık toplam 81.322 Milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahip. Avalanche ağında yayınlanan Tether (USDT) miktarı 351 milyon dolarlık yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Bu başarı, hem Bitfinex hem de Tether'deki Baş Teknoloji Sorumlusu Paolo Ardoino tarafından vurgulandı ve Avalanche'daki USDT'nin "son birkaç gün içinde oldukça agresif bir şekilde büyüdüğüne" dikkat çekti.

Tüm Ağlarda Tether Dağılımı

Tether'in farklı ağlarda yayınlanan USDT dökümüne hızlı bir bakış, Avalanche'ın şu anda verilen tokenler açısından beşinci sırada yer aldığını gösteren aşağıdaki verileri ortaya koyuyor.

Tron'da USDT – 40.735 Milyar Dolar

Ethereum üzerinde USDT – 39.817 Milyar Dolar

Solana'da USDT – 1,89 Milyar Dolar

Omni'de USDT – 1.335 Milyar Dolar

Çığda USDT – 351 Milyon Dolar

Algorand'da USDT – 148.999 Milyon Dolar

EOS'ta USDT – 85.251 Milyon Dolar

Sıvı USDT – 36.561 Milyon Dolar

Basit Defter Protokolü (SLP) üzerinde USDT – 5,98 Milyon Dolar

Tether Halkın Tercihi Olmaya Devam Ediyor

Tether şu anda toplam 81.346 Milyar $ piyasa değerine sahip ve Coinmarketcap'ta Bitcoin (842.685 Milyar $) ve Ethereum'dan (375.434 Milyar $) sonra üçüncü sırada yer alıyor. Binance Coin (BNB), 68.449 Milyar Dolarlık piyasa değeri ile dördüncü sırada yer alıyor.

Buna ek olarak, Tether aynı zamanda en yüksek piyasa değerine sahip en iyi stablecoin'dir ve bunu 51.936 Milyar Dolar ile USD Coin ve 17.585 Milyar Dolar ile Binance USD takip etmektedir. Tether'in piyasa değerinin USDC'den 1,56 kat ve Binance USD'den 4,625 kat daha yüksek olduğunu belirtmek gerekir.

Tether'in CTO'su Paolo Ardoino, USDT'nin "halkın seçimi" olduğuna dikkat çekti. Dedi ki:

Birkaç ay önce, büyüme birkaç hafta boyunca biraz yavaşladığı için USDt'nin ölüp ölmediğini soran tonlarca gazeteci vardı. USDt insanların tercihidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ