Yatırımcılar, en iyi kripto para birimleri yerine, güçlü kullanım durumları ve büyüme potansiyeli olan yeni belirteçlere kademeli olarak güveniyor.

Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) Sabit Kalırken Orbeon Protokolü (ORBN) Parlıyor

Yatırımcılar, en iyi kripto para birimleri yerine, güçlü kullanım durumları ve büyüme potansiyeli olan yeni belirteçlere kademeli olarak güveniyor. Hızla muazzam bir popülariteye ulaşan böyle bir token, ön satışta %805'in üzerinde artış gösteren Orbeon Protocol'dür (ORBN). Kendine özgü iş modeli, girişimcilere ve yatırımcılara yardımcı olmak için geliştirildi. Yerleşik iki proje olan Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) da ayı piyasası karşısında güçlü kalmaya devam ediyor.

Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü (ORBN), fiyat hareketi için piyasa talebine ve arzına bağlı görünen Cardano (ADA) ve Avalanche'ın (AVAX) aksine, kriptoya gerçek dünya bileşenleri getirerek oyunun kanunlarını yeniden yazıyor. Perakende yatırımcılar, Orbeon Protokolü (ORBN) tarafından oluşturulan yenilikçi DeFi fırlatma rampası sayesinde artık kitle fonlaması sektörüne erişebiliyor. Geleneksel olarak yalnızca risk sermayedarlarının bu pazara erişimi vardı, ancak artık yok.

Başlangıçlar, daha büyük bir küçük yatırımcı grubundan sermaye toplamak için Orbeon Protokolü'nü (ORBN) kullanarak alternatif finansman kaynaklarına erişebilir. Ayrıca, yeni başlayanlar, olağan finansman yolunu kullanmak yerine, fraksiyonlara ayrılmış NFT'ler satabilir. Yatırımcılar, nispeten küçük sermaye ile yatırım yaparak uzun vadede karlı yatırımlar sağlayabilecek büyüleyici girişimler bulabilirler.

Hizmet olarak NFT'ler (NFTaaS), Orbeon Protokolü'nün (ORBN) yatırımcıların fon toplama girişimlerine yatırım yapmasını kolaylaştırmak için kullandığı bir özelliktir. Gerekli minimum yatırım 1 $ kadar azdır. Ek olarak, Orbeon Protokolü (ORBN), potansiyel yatırımcılara aralarından seçim yapabilecekleri ve onları şüpheli fikirler tarafından kandırılmaktan koruyan, taranan şirketlerden oluşan bir pazar sunar. Orbeon Protokolü (ORBN), akıllı sözleşmesine "Doldur ya da Öldür" özelliği ekleyerek, bir firma gerekli tutarı tahsil edemediğinde yatırımcıların paralarını geri alabilmelerini sağlar.

ORBN'nin ilk maliyeti 0,004 dolardı. Yatırımcıların ilgisini çeken ayırt edici özellikleri nedeniyle, Orbeon Protokolü'nün (ORBN) değerinin ön satış aşamasında %6000 artarak 0,24 ABD Doları'na çıkması bekleniyor.

 

Avalanche (AVAX)

Çok zincirli Avalanche (AVAX) platformu, merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler için bir kanaldır. Avalanche (AVAX) ile kullanıcılar, işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve sorunsuz bir şekilde etkileşim kurabilirken aynı zamanda işlemlerin hız ve ölçeklenebilirliğini de sağlar. Ne yazık ki Avalanche'ın (AVAX) ölçeklenebilirliği, ağı kullanan doğrulayıcıların sayısıyla sınırlıdır.

Avalanche'ın (AVAX) fiyatı, Kasım 2021'de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 146,22 $'dan %90 düştü. yeniden doğmak.

Avalanche'ın (AVAX) şu anki canlı fiyatı 12,02 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 111 milyon doların biraz üzerinde. Son 24 saatte Avalanche (AVAX) %1,24 arttı. Maksimum 720 milyon AVAX token arzına ve dolaşımdaki 311 milyon AVAX token arzına sahiptir.

Cardano (ADA)

Yatırımcılar bu yıl Cardano'dan (ADA) etkilenmedi. Halen ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan Cardano (ADA), 2 Eylül 2021'de 3,10 dolar olan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) neredeyse %90'lık bir fiyat düşüşü yaşadı.

2023 yılında algoritmik bir sanal para birimini (Djed) piyasaya sürmeyi planlayan Cardano (ADA), kullanıcıları arasında yeni endişelere neden oldu. Cardano (ADA) geliştiricilerinin belirttiği gibi Djed, ABD dolarına bağlanacak. Bununla birlikte, görünüşe göre çok sayıda kişi bunu, 2022'de milyonlarca yatırımcının parasına mal olan, çökmüş TerraUSD (UST) hesaplamalı stablecoin ile karşılaştırdı.

Cardano'nun (ADA) şu anki fiyatı, 24 saatlik 146 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0,26 dolar. Son 24 saatte Cardano (ADA) %0,66 düştü. Dolaşımda 34 milyar ADA dijital para var ve maksimum 45 milyar ADA madeni para arzı var.

Çözüm
Artık Avalanche (AVAX), Cardano (ADA) ve Orbeon Protocol'ün (ORBN) mevcut durumunu biliyoruz. Orbeon Protokolü'nün (ORBN) diğer tokenlerle birlikte iyi performans gösterdiği açık çünkü ORBN tokeni ön satışta %805'in üzerinde 0,004 $'dan 0,0362 $'a yükseldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ