Avalanche (AVAX) ağı, Haziran ayındaki kripto çöküşünün ardından büyük zarar gördü.

Avalanche  (AVAX) ağı, Haziran ayındaki kripto çöküşünün ardından büyük zarar gördü. Ancak 25 Haziran itibariyle pazarda büyük atılımlar yapıyor. Yerel token AVAX da mevcut fiyat yörüngesi göz önüne alındığında iyi bir hareket aldı.

AVAX fiyatları, son günden bu yana %10'luk bir artışla, yazının yazıldığı sırada 21,25$'a iyi yanıt verdi. AVAX, piyasadaki toparlanmanın bir sonucu olarak geçen hafta %42 arttı. Peki Avalanche'daki son gelişme nedir?

Yeni Gelgitler, Yeni Adımlar

Avalanche kısa süre önce Avalanche köprüsünü kullanarak Bitcoin'i Avalanche'a bağlamak için yeni bir destek duyurdu. Bu hamle Avalanche'ın Bitcoin ağındaki 500 milyar dolardan fazla varlığa erişmesini sağlayacak. Ayrıca, Aralık 2021'deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) hala çok uzakta olan Avalanche DeFi'ye hoş bir katkı olacak. Ethereum ve Avalanche arasında zincirler arası transferlerin başlatılmasından sonra geliyor.

Yeni Bitcoin köprüleme işlevi, Avalanche DeFi ekosisteminde kullanım için Bitcoin ağında yarım trilyon doların üzerinde bir değerin kilidini açmayı hedefliyor. Yeni BTC köprüsü, zincirler arası BTC transferlerini desteklemek için bir Intel Yazılım Koruma Uzantısı (SGX) uygulaması içerir.

Avalanche Ayrıca Mevcut Ortaklara Dört Yeni Muhafız Ekledi:

*Avascan

*Ava Laboratuvarları

*Halborn

*Bware Laboratuvarları

Hızlı Bir Metrik Güncellemesi

Duyurunun ciddiyetine rağmen, hacim son günlerde büyük bir değişiklik olmaksızın durgun kaldı. Şebeke hacmi geçen hafta 350 milyon $- 650 milyon $ arasında olmuştur.

Bununla birlikte, geliştirme etkinliği metriği hafta boyunca yalnızca tek bir artış gösterdi - kilitlenme boyunca düşüyordu.

Kaynak: Santiment

Sosyal baskınlık metriği duyuru sırasında %4'e yükseldi, ancak basın zamanında haftalık ortalama %1'e düştü. Son zamanlarda hacim de azaldığından çığın bunun üzerine inşa edilmesi gerekecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ