Avalanche fiyat analizi düşüş eğilimi gösteriyor, AVAX'ın en yakın destek seviyesi 15.0$'da. Fiyatlar 19.23 dolarda dirençle karşı karşıya.

Avalanche fiyat analizi, son birkaç gün içinde oluşan düşüş eğilimi gösteren bir piyasa hissiyatı gösteriyor. Yatırımcılar küresel ekonominin görünümüne ilişkin endişeler arasında güvenli liman varlıklarına akın ederken, piyasa şu anda geniş tabanlı bir satış sürecinde. AVAX fiyatları bu satışa kapıldı ve gün içinde yüzde 16,71 düştü. AVAX fiyatları için en yakın destek seviyesi 15.0$ olarak belirlendi. Fiyatlar da 19.23 dolarda dirençle karşı karşıya.

Yatırımcıların küresel ekonominin görünümüne ilişkin endişeler nedeniyle güvenli liman varlıklarına kaçmasıyla son birkaç gün içinde Avalanche fiyatları baskı altında kaldı . Piyasa şu anda geniş tabanlı bir satış sürecinde ve AVAX fiyatları bu satışa kapıldı. AVAX, 1.097.868.904,65$ işlem hacmiyle genel olarak 16. sırada yer alıyor. AVAX'ın pazar hakimiyeti şu anda yüzde 0,45 seviyesinde.

1 günlük fiyat tablosunda Avalanche fiyat hareketi: Ayılar piyasayı yönetiyor

Tradingview tarafından AVAX/ USDT 1 günlük grafik için teknik göstergeler

Fiyatlar daha düşük seviyelere düştüğü için piyasa şu anda önemli bir satış baskısı ile karşı karşıya. MACD hattının sinyal hattı ile düşüş eğilimini uzatması muhtemel. Hareketli ortalamalar şu anda düşüş eğiliminde ve bu muhtemelen piyasadaki aşağı yönlü baskıyı artıracak. Örneğin, 50 günlük EMA şu anda düşüş sinyali olan 200 günlük EMA'nın altından geçiyor.

4 saatlik fiyat grafiğinde Avalanche fiyat hareketi: AVAX fiyatları 15,40 dolara düştü

Avalanche fiyat analizi, fiyatlar 16.00$ seviyesinin altına düştüğü için piyasanın şu anda düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Piyasanın, piyasa için önemli bir psikolojik seviye olan 15,40 dolar seviyesinde destek bulması muhtemel. MACD göstergesi şu anda düşüş bölgesinde ve bu da piyasanın daha fazla aşağı yönlü baskı görebileceğini gösteriyor. RSI çizgisi şu anda negatif bölgede işlem görüyor ve bu da piyasanın şu anda aşırı satıldığını gösteriyor.

Tradingview tarafından hazırlanan AVAX/USD 4 saatlik grafik için teknik göstergeler

50 günlük MA şu anda düşüş sinyali olan 200 günlük MA'nın altından geçiyor. 100 günlük MA da düşüş eğiliminde olduğundan, piyasa yakın vadede daha fazla aşağı yönlü baskı görebilir. Ortalama Gerçek Aralık göstergesinin gösterdiği gibi piyasa oynaklığı nispeten düşüktür.

Avalanche fiyat analizi sonucu

Özetlemek gerekirse; Avalanche fiyat analizi, fiyatlar 16.00$ seviyesinin altına düştüğü için piyasanın şu anda düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Teknik göstergelerin de gösterdiği gibi, piyasanın yakın vadede düşüş eğilimini sürdürmesi muhtemeldir. Boğalar 16.00 dolar seviyesini koruyamadı ve piyasa bir sonraki destek seviyesini 14,5 dolar olarak bulabilir.

Not: Bu yazı ve bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ