Satış kapanışı, Avalanche’nin 1000'den fazla tam blok üreten node’u aktif olarak oybirliği protokolüne katılan Denali Testnet’in başarısını takip ediyor.

Avalanche, Initialized, Galaxy, Bitmain, NGC ve Dragonfly Capital Liderliğindeki Özel Token Satışında 12 Milyon Dolar Topladı

Merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarını başlatmak için son derece ölçeklenebilir, açık kaynaklı bir platform olan Avalanche'nin arkasındaki ekip, Galaxy Digital, Bitmain, Initialized Capital, NGC Ventures, Dragonfly Capital ve diğer kişilerden 12 milyon dolarlık bir fon topladı.

Satış kapanışı, Avalanche’nin 1000'den fazla tam blok üreten node’u aktif olarak oybirliği protokolüne katılan Denali Testnet’in başarısını takip ediyor.

AVA Labs Başkanı John Wu, “Avalanche ağına adil ve açık erişim sağlamak için tüm projemizi, yapımızı ve jeton dağıtımımızı kasten ve kasten kurduk. Avalanche’i desteklemeye ve kendi topluluğundan ve toplumu tarafından finanse edilen bir internet inşasına kendini adamış özel satış katılımcılarına sahip olmaktan heyecan duyuyoruz” diyor.

NGC Ventures'ın Kurucu Ortağı Roger Lim “Merkezi olmayan finansın potansiyeline ulaşması için, faaliyet ağlarının işleyebileceği hem hacim hem de hızda önemli iyileştirmeler yapılmalıdır. Avalanche hem fikir birliğine yenilikçi yaklaşımı hem de yüksek performanslı ağların nasıl kurulacağına dair derin bir anlayışla başarıyor” diyor

Dragonfly Capital Yönetici Ortağı Haseeb Qureshi, “Avalanche, blockchain teknolojisindeki en büyük zorlukları çözüyor ve hızlı, güvenli ve verimli bir esnek sistem kurmaya hazırlanıyor” diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ