Bu yazımızda sizlere Avalaunch Nedir? XAVA Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve XAVA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Avalaunch Nedir? XAVA Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve XAVA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Avalaunch Nedir? XAVA Coin Nedir?

Avalaunch, fon toplama konusunda çıtayı yükseltmek için yola çıktı. Özünde, merkezi olmayan kitle fonlamasını tamamen destekliyoruz ve kapsayıcılık ethosuna abone oluyoruz. İDO'ların devrim niteliğinde olmasına rağmen arzulanan çok şey bıraktığına inanıyoruz. Avalaunch'un amacı, devam eden bir çalışma olarak kalırken tespit edilen verimsizlikleri düzeltmektir - tekliflerimizi ve teknolojimizi sürekli olarak iyileştirmek ve iyileştirmek ana amaç.

Tokenomik Yapı

XAVA'nın geleneksel tedarik ve dağıtım olmasa da nispeten basit olmasına rağmen, dikkate alınması gereken hususlar vardı:

  • Gelecekteki tescilli stake mekanizmamız için doğru sayıda tokeni paylaştırma
  • Pazar talebini tahmin etmek
  • Pazar talebini sürdürmek
  • Token’ların borsalardan platformumuza taşınabileceği tarih ve oran
  • Ek token yardımcı programları
  • Yönetim sözleşmelerine nihai geçiş
  • Likiditenin dolaşımdaki arzın geri satın alma kabiliyetine oranı
  • Endüstri — karşılaştırılabilirler, öngörülen CAGR, penetrasyon, ölçeklenebilirlik
  • Tohum, stratejik yatırımcılar nasıl teşvik edilir ve perakende alıcılara nasıl saygı gösterilir?

Bu kısaltılmış liste sürecimize bir bakış sunarken, nihayetinde piyasa güçlerinin kendilerini göstereceğinin ve bir faktör oynayacağının farkındayız.

İlk Listeleme

Fırlatma rampası olarak İDO rotasına karşı karar verdik. Diğer fırlatma rampalarını ekosistem için temel büyüme aracıları olarak görsek ve gelecekte işbirliği için fırsatlar olacağına inansak da, Avalaunch'a en iyi hizmeti Pangolin'de bir ilk lansmanla sunmaktır. Mevcut proje birikimi, talep darboğazı ve tarafsız kalma arzumuz katkıda bulundu, ancak bu yaklaşımın aynı zamanda topluluk için daha sağlıklı bir token tahsisine izin verdiği için en adil olduğuna inanıyoruz.

Avalaunch Metrikleri

Arz

Toplam Arz: 100.000.000

Dağıtım

Token Satışı: 33 milyon

Ekosistem: 32 milyon

Vakıf: 21 milyon

Danışmanlar/Ortaklar: 9 milyon

Likidite: 5 milyon

Avalaunch XAVA KuCoin, Gate.io, Pangolin gibi borsalarda listeleniyor. Avalaunch XAVA fiyatı 25 Ağustos 2021 itibariyle 4.37 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ