İspanya merkezli ticari banka BBVA’yı yakından tanıyoruz.

İspanya merkezli ticari banka BBVA’yı yakından tanıyoruz. Ülkemizde faaliyet gösteren Garanti Bankasının hisselerinin büyük bir bölümünü alan BBVA, Garanti Bankasının isim ortağı oldu ve Garanti Bankası ismini Garanti BBVA olarak değiştirdi.

BBVA’nin İsviçre şubeleri kripto para piyasaları için önemli bir adıma hazırlanıyor. BBVA, ikinci büyük kripto para olan Ethereum ticaretini kolaylaştıracak bir adım atıyor. Artık İsviçreli BBVA kullanıcıları BBVA hesapları üzerinden kolayca Ethereum’a ulaşabilecek ve Ethereum üzerinden işlem yapabilecek.

BBVA kullanıcıları akıllı telefonlarına indirdikleri aplikasyon sayesinde de kripto para piyasalarına bir tık ötede olacak.

İkinci büyük kripto para çevresinde açılımlar devam etse de Ethereum fiyatları bir düşüş trendi içerisinde. Ethereum 4 bin dolarlık psikolojik destek hattını kaybetti ve yazının kaleme alındığı saatte 3700-3800 dolar bandında işlem görüyor.

Ethereum tüm zamanların rekorunu 10 Kasım 2021’de 4,859 dolar ile kırdı. Son 30 günde ETH/USD paritesinin gördüğü en düşük rakam ise 3,722 dolar oldu. Eğer 3,700 dolarlık destek hattı da kaybedilirse Ethereum için 3,500 ve altını görme riski ortaya çıkacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ