Avustralya merkezli BTC Piyasaları borsasında XRP'nin likidite endeksi, tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselirken, PHP ve MXN koridorları da uymak üzere.

Avustralya merkezli BTC Piyasaları borsasında XRP'nin likidite endeksi, tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselirken, Filipinler ve Meksika koridorları da aynı şekilde.

XRP likidite endeksini takip eden Twitter botu şu ana kadar üç MoneyGram koridoru ile çalışıyor - Filipinler, Meksika ve Avustralya. XRP / AUD olanı bugün yeni bir ATH'ye ulaştı.


BTC Markets XRP koridoru hızlanıyor

8 Şubat Cumartesi günü, BTC Piyasaları borsası üzerinden çalışan Avustralya koridoru, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,503,110 seviyesine göre 4,271,894 seviyesine ulaştı. Günlük ilerleme yüzde 30'un biraz altında.

 Meksika borsası Bitso üzerinden çalışan XRP / MXN koridoru Ripple’ın ortağı MoneyGram tarafından başlatılan ilk şirket olduğundan, XRP likidite endeksi şu ana kadarki en yüksek seviyede. Yazım sırasında, XRP / MXN çiftinin likiditesi 17,241,463 işaretine yaklaşmakta ve toplam 16,884,562 şeklinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ