Avustralya, önde gelen türev projesi Synthetix'in yeni başlayanlar Thorchain, Ren ve mSTABLE'ın katıldığı DeFi patlaması yaşıyor.

Avustralya’nın DeFi Patlaması: Yeni Projeler Başlarken Heyecan Büyüyor

Avustralya, önde gelen türev projesi Synthetix'in yeni başlayanlar Thorchain, Ren ve mSTABLE'ın katıldığı DeFi patlaması yaşıyor.

Avustralya, merkezi olmayan bir finans patlaması yaşıyor ve uzaydaki en çok konuşulan projelere ev sahipliği yapıyor.

Bunlar arasında uzun zamandır DeFi lideri Synthetix (SNX), yeni çıkmış olan Thorchain (RUNE) ve yeni piyasaya sürülen Ren (REN) ve mSTABLE (META) bulunuyor.

RUNE, son 30 günde% 167 arttı, REN% 36 arttı (çoğunlukla geçen hafta) ve SNX, geçen yıl piyasaya sunulmadan önceki en düşük seviyelerinden bu yana% 35 ve% 2.600 arttı.

Ülkenin bugüne kadarki en başarılı DeFi projesi Synthetix, BitMEX'in türev alışverişinin merkezi olmayan bir versiyonu olmayı umuyor. DeFi Pulse'a göre COMP haftasının piyasaya sürülmesinden sonra Compound tarafından üstlenildiği bu hafta başlarına kadar ikinci büyük DeFi projesiydi. Synthetix şu anda üçüncüsü ve 162,7 milyon dolarlık USD değeri kilitlendi.

Bu, sentetik varlıkların veya “synths” tokenlarının, altından stoklara veya Çin'de çaya kadar her şeyin fiyatına bağlı olmasını sağlar. 'Ters BTC' gibi BTC fiyatı düştüğünde değeri artan synth türevleri de vardır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ