Yerel kripto para borsası Bitcoin.com.au kullanıcıları, Bitcoin için 3.500'den fazla Avustralya Postanesi'nde ödeme yapabilecektir.

Avustralya Vatandaşları Artık Bitcoin

Yerel kripto para borsası Bitcoin.com.au kullanıcıları, Bitcoin için 3.500'den fazla Avustralya Postanesi'nde ödeme yapabilecektir.

Avustralyalılar yeni bir işbirliği nedeniyle ülkenin farklı posta ofisinde yerel bir Bitcoin borsası için para yatırabilirler.

Yakın tarihli bir duyuruya göre, yerel kripto para borsası Bitcoin.com.au müşterileri Bitcoin için 3.500'den fazla Avustralya Postanesi'nde ödeme yapabilecektir.

Borsa C.E.O’su Holger Arians, yeni ödeme seçeneğinin bazı insanları kripto satın almayı daha rahat hale getireceğine inandığını söyledi.

Holger Arians, birçok kişi için, bir Avustralya Postanesi'nde Bitcoin için ödeme yapmanın, özellikle yeni alıcılar için çevrimiçi para transfer etmekten daha güvenli olduğunu söyledi. “Bu ortaklıktan gurur duyuyoruz ve Avustralya Post'a yeni teknolojilere açık oldukları için teşekkür etmek istiyoruz” diye ekledi.

 Borsa kullanıcıları, Blueshyft ödeme ağındaki 1500 perakende satış noktasında Bitcoin için ödeme yapmayı başardı. Bitcoin otomatik vezne makineleri son zamanlarda dünya çapında kurulu 8.000 ünitenin kilometre taşını geçti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ