Axie Infinity, 2021 P2E modeline sahip en popüler NFT video oyunlarından biridir.

Axie Infinity Klasik Oyunda SLP Ödüllerini Kaldırıyor

Axie Infinity, 2021 P2E modeline sahip en popüler NFT video oyunlarından biridir. Popülerliği o kadar büyüktü ki, birkaç milyar dolarlık işlem kaydetti ve başka hiçbir NFT oyununun ulaşamadığı seviyelere ulaştı.

Ancak, son birkaç aydır ödül simgesi olan SLP veya Smooth Love Potion önemli ölçüde değer kaybediyor. Bu nedenle, onu kullanışlı hale getirmek ve böylece piyasa fiyatının iyileşmesini sağlamak için dahili değişiklikler yapmaya karar verdiler. Ancak en agresif önlemlerden biri, klasik oyun modunda SLP ödüllerini kaldırmaktı.

Bunun, SLP tokenine daha fazla fayda sağlamak için umutsuz bir önlem olduğuna dikkat edilmelidir. Temmuz 2021'de kaydedilen maksimum değerinden bu yana değer kaybediyor; amortismanı o kadar büyüktü ki şu anda ATH'sinden %98,7 düştü.

Token basmayı daha çekici hale getirmek için onu yeni Axie Infinity oyun moduna eklemeye karar verdiler. Ek olarak, daha fazla fayda sağlamak için güçlendirme yapmak, rünler, muska satın almak ve çok daha fazlası için kullanılabilir.

Geldiği Görülen Bir Önlem

Axie Infinity'nin kurucu ortağı, kripto ayı piyasası göz önüne alındığında, cari yılda oldukça kötü performans gösterse de, Axie Infinity'nin kurucu ortağı, faaliyet seviyesinin ve işlem hacminin toparlanabileceğinden umutlu.

Aslında, bu yılın Temmuz ayında, Axie Infinity üzerindeki NFT'lerin işlem hacmi %205 oranında fırladı.

Yine de Axie Infinity'nin klasik oyun modunda SLP ödüllerini kaldırması bekleniyordu. Çünkü Şubat ayında Macera Modu ödülleri kaldırıldı, ardından Klasik Mod Günlük Görev teşvikleri kaldırıldı.

Tüm bunlar, SLP'yi daha kullanışlı hale getirme ve token'ın karşılaştığı satış baskısını azaltma arayışında. Ve kesinlikle yatırımcı sayısını artırın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ