Axie Infinity topluluğu içindeki oyuncular, önde gelen oyna-kazan oyun platformu en iyi şekilde çalışmak için mücadele ederken daha fazla hayal kırıklığı yaratan haberler almaya devam ediyor.

Axie Infinity topluluğu içindeki oyuncular, önde gelen oyna-kazan oyun platformu en iyi şekilde çalışmak için mücadele ederken daha fazla hayal kırıklığı yaratan haberler almaya devam ediyor. Ronin köprüsünü yeniden açtıktan sadece birkaç gün sonra, oyun platformu 2 Temmuz'da bir tweet'te kullanıcılarına, Ethereum blok zincirinden para yatırma işlemlerini imkansız kılan köprüyle ilgili bir sorun tespit ettiğini bildirdi.

Bunun ne sıklıkta olacağını söylemenin imkansız olduğunu teyit ederken, köprüde bir güncelleme yapılması gerektiğini de kaydetti.

Basın zamanında sırasıyla 13.76$ ve 0.3314$'dan el değiştirmek, bu güncelleme son 24 saat içinde AXS ve RON tokenlerini herhangi bir şekilde etkiledi mi?

Yatırımcılar Çaresiz

Axie Infinity topluluğu üyeleri, 2 Temmuz'un erken saatlerinde bu konuda bilgilendirildi. İlginç bir şekilde, CoinMarketcap'tan gelen veriler, güncellemenin AXS ve RON tokenlerinin fiyatlarını etkilemediğini ortaya koydu.

AXS tokeni, 2 Temmuz'daki işlem seansı sırasında hala 14$'a kadar yükseldi. Ancak bunu, fiyatın yazı yazılırken 13.79 $ olarak sabitlenmeye zorlayan bir ayı düzeltmesi izledi.

Son 24 saatte, token %0.21 kazanç kaydetti. Aşırı satım bölgesine ulaşan AXS tokeninin Göreceli Güç Endeksi (RSI), baskı sırasında 39'da sabitlendi.

Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıca, baskı süresinin son 24 saatinde %0.55 kazanç kaydeden RON'un fiyatı 0.3294 $'dan el değiştirdi. İlginç bir şekilde, tweet yapıldıktan saatler sonra token %3 arttı. Ancak boğalar fiyatı uzun süre yüksek tutamadı ve düşüş eğilimine yol açtı.

Kaynak: CoinMarketCap

Bu Bir Sürpriz

Zincir içi analizler, her iki tokenin de son 24 saat içinde bazı cephelerde düştüğünü ortaya koydu. Örneğin, bu süre içinde AXS tokenlerini işleyen benzersiz adresler %225 düştü. Basında, bu 2 Temmuz'da 534'e ulaştıktan sonra 164'te kaldı.

Kaynak: Santiment

Ayrıca, son 24 saat içinde AXS tokeninin işlem hacmi %75 düştü. USD cinsinden değerlendiğinde, bu 9,9 milyon dolardan 2,21 milyon dolara düştü.

Kaynak: Santiment

Ayrıca, AXS tokeninin sosyal hakimiyeti son 24 saat içinde %32'lik bir artış görürken, sosyal hacim %63'lük bir düşüş kaydetti. RON tokeninin sosyal hakimiyeti ve sosyal hacmi son 24 saat içinde sırasıyla %36 ve %83 azaldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ