Tron CEO'su Justin Sun, kısa bir süre önce Tron topluluğuna Tron'un (TRX) 409 bin dolara ulaşabileceğini söyleyerek bir espri patlattı.

Aya mı Gidiyoruz? Tron’dan Justin Sun TRX’in 409 Bin Dolara Yükselebileceğini İddia Ediyor

Tron CEO'su Justin Sun, kısa bir süre önce Tron topluluğuna Tron'un (TRX) 409 bin dolara ulaşabileceğini söyleyerek bir espri patlattı. Bu tweet, blok zinciri ağı Tron'un ilk kez EOS'u toplam Dapps açısından aştığını belirtmek için yapılan bir hatırlatmaydı.

Yine de, çoğu kez tartışmalarla yüklü bir CEO olarak, bunun sadece Justin Sun’in mastiklerinden biri olabileceğini düşünmemek zor.

Tron (TRX) 409 Bin Dolara Ulaşabilir

9 Ocak'taki bir Twitter yayınında, hem Tron hem de BitTorrent'in CEO'su Justin Sun, TRX'in 409 bin dolara yükselebileceğini iddia etti. Ancak Sun, belirli bir zaman çizelgesi göstermedi ve tweet'i bir emoji ile bitirdi.

Twitter'daki kripto topluluğu buna sahip değildi. Ünlü analist Josh Rager, TRX'in “0 dolar değerinde” olduğunu söyleyerek bu tahmini reddetti. Başka bir Twitter kullanıcısı şu ifadeleri kullandı:

“TRX önceden mayınlı, yani spekülatif bir fiyatı var ama değeri yok. Hiçbir değere sahip olmamak, bilgi spekülasyona yetiştiğinde fiyatın 0 $ değerini temsil edeceği anlamına gelir.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ