Tone Vays, Tim Draper'ın CNBC'de yakın zamanda tartışılan 250.000 $ Bitcoin fiyat tahmininden şüphelendi.

Eski Wall Street tüccarı Tone Vays, CNBC'nin girişim kapitalisti Tim Draper tarafından yapılan 250.000 $ 'lık Bitcoin fiyat tahminine dikkat çeken son "Fast Money" bölümünü izledikten sonra "daha fazla düşüş" olacağını söyledi.

Zıt Göstergenizi Seçin

Vays, kripto para birimi alanında oldukça farklı düşüncelere sahip. Çünkü bazı düşüş çağrılarının son derece yanlış olduğu ortaya çıktı, bu yüzden bazıları ters yönde işlem yapmayı tercih ediyor.

Bununla birlikte, Bitcoin ile ilgili en son tahmini bir kez daha 7.000 $ seviyesinin altına düşürmüştü. Bitcoin Vays’in düşeceğini öngördüğü "Düşüşü satın al" tweet'inden sadece iki gün sonra 6.500 dolara düşmüştü.

CNBC ayrıca, yatırımcı Jacob Canfield tarafından kanıtlandığı gibi aşırı doğrulukla Bitcoin için bir karşı gösterge olarak da kullanılabileceğini söylüyor. Bu, Brian Kelly'nin Draper'ın 250.000 $ 'ını yıktığını ve Tom Lee'nin 2020'nin cari yıldan "kripto için çok daha iyi olabileceğini" neden Vays'ı ve büyük olasılıkla CNBC'nin kripto meraklı izleyicilerini geri çektiğini açıklıyor.

5 Bin Dolar Hala Kartlarda

Bitcoin'in 6.500 $ 'a kadar gerileyip hızlı bir şekilde toparlanması, topluluğu son derece iyimser yaptı. Yazının yazıldığı sırada BTC, son birkaç gün boyunca iğneyi zar zor hareket ettirerek 7.170 dolardan el değiştiriyor.

Bununla birlikte, yatırımcı Josh Rager'e göre, en iyi kripto para birimi, 21 Kasım'dan bu yana dokunmadığı fiyat seviyesi olan 8.000 doların üzerine çıkana kadar potansiyel bir yükselişe bile yakın değil.

Düşüş senaryosu olması durumunda, BTC önceki desteğin altına düştüğünde, daha fazla doygunluk biriktirmek için 5.300 dolarlık alanı hedefleyecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ