Boğaların çabalarına rağmen, SOL daha düşük dipler ve hatta daha düşük zirveler oluşturmaya devam etti. Şu anda, SOL 41,25 ile 37,37 dolar arasında sıkışmış gibi görünüyor.

Şu anda SOL, 37,37 dolar civarında bir şekilde dengeleniyor gibi görünüyor, bu da Ethereum katili için geri dönüşün kesin bir olasılık olduğu anlamına geliyor.

Solana'nın (SOL) fiyat kurtarma işlemi çok başarısız oldu. Boğaların çabalarına rağmen SOL, sürekli düşüş trendine daha fazla ışık tutan daha düşük dipler ve hatta daha düşük zirveler oluşturmaya devam etti. SOL için tünelin sonunda bir miktar ışık olabilir, çünkü kripto iki bariyer arasında birleşiyor ve kaçmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Yanlış bir umut duygusu yaratabileceğinden, yatırımcılar 41.25 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket konusunda çok dikkatli olmalılar. Ancak fiyat 45 doların üzerine çıkarsa, bir yükseliş eğilimi görmek çok daha olası gibi görünüyor.

Yatırımcıların dikkate alması gereken bir diğer şey de SOL'un 16 Mayıs'tan bu yana düşüş trendinde olduğu gerçeğidir. Ayrıca 12 Mayıs'taki çöküşten bu yana daha düşük dipler ve ardından gelen 59,31$'lık yüksek salınım üretiyor. Ancak neyse ki, şimdi SOL bir şekilde 37.37 dolar civarında dengeleniyor gibi görünüyor, bu da Ethereum katili için geri dönüşün kesin bir olasılık olduğu anlamına geliyor.

Öte yandan, satıcılar tekrar kontrolü ele alır ve 37.37$ destek seviyesini dört saatlik grafikte bir direnç bariyerine çevirirse, SOL için yükseliş tezini iptal edebilir.

CoinMarketCap'e göre, son 24 saatte fiyatta %0.19'luk bir düşüşün ardından SOL şimdi 38.97 $ değerinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ