Düşük piyasa değeri olan bir kripto para, 2019 Nisan ayından bu yana % 5.000 kazanç elde ettikten sonra tanınmaya başladı.

Az Bilinen Kripto Varlığı, Nisan 2019

Düşük piyasa değeri olan bir kripto para, 2019 Nisan ayından bu yana % 5.000 kazanç elde ettikten sonra tanınmaya başladı.

Kripto analisti ve yatırımcı Alex Saunders, 35.000 Twitter takipçisine geçen yıl Sydney'deki Edcon Konferansına katıldıktan sonra Synthetix (SNX) ile tanıştığını söylüyor.

“Çok gizli bir gemiydik ve en iyi performans gösteren sektörde en iyi performans gösteren proje oldu: merkezi olmayan finans.”

Synthetix, kullanıcıların hisse senetleri, kripto para, fiat para birimleri ve emtialar dahil olmak üzere bir dizi varlığa bahis yapmalarına olanak tanıyan Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir türev ticaret platformudur.

Piyasaya katılmak isteyenler, BTC veya ETH'leri ile sUSD (sentetik ABD doları) gibi synthler üretmek için teminat olarak kilitlenebilen Sentetik Ağ tokenlarına (SNX) işlem yapabilirler. Synth tutan trader'lar, belirli bir hisse senedinin veya para biriminin yükselip yükselmeyeceğine bahse girebilir.

Synthetix ile ilgili benzersiz olan şey, SNX tokenlerini teminat olarak yatırmayı seçen kullanıcıların ödül kazanabilmesidir.

SNX’in ödüller vererek, kullanıcıları büyük miktarlarda kripto para çıkarmaya zorlayarak ve diğer varlıklara maruz kalmalarını sağlayarak dolaşımdaki arzı azaltmaya yönelik değer önerisi talebi artırıyor gibi görünüyor.

 Synthetix şu anda 259 milyon dolar değerinde varlığı kilitlenmiş üçüncü en büyük DeFi platformudur. CoinMarketCap'e göre kripto para biriminin 154.2 milyon dolarlık bir piyasa değeri var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ