BNB Zinciri tabanlı Baby DogeCoin (BabyDoge) ekibi, takas protokolünün test ağının önümüzdeki hafta başlayacağını duyurdu.

Baby Doge Coin

BNB Zinciri tabanlı Baby DogeCoin (BabyDoge) ekibi, takas protokolünün test ağının önümüzdeki hafta başlayacağını duyurdu.

BabyDoge, takasımızın tamamlandığını duyurmaktan onur duyar!

Tüm topluluğu TestNet, 8/15 Salı yayına girdiğinde bize katılmaya davet ediyoruz.

Bu tweet 15 bin retweet alırsa bir gün erken başlayacağız!

RT yapan 100 rastgele kişi beta test kullanıcısı olmak için davet alabilir#BabyDogeSwap #BabyDoge pic.twitter.com/nUWM99kKct

— Bebek Doge (@BabyDogeCoin) 9 Ağustos 2022

Temmuz ayı sonuna doğru Binance Akıllı Zincir (BSC) projeleriyle iş birliği yapmak isteyen BabyDoge ekibi, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, beklenen yeni projesi BabyDoge Swap'ın test ağının 15 Ağustos'ta yayına gireceğini duyurdu. 10 ağustos hesabı

Ekibe göre Babyoge Swap, sıfır ücretle token takaslarına izin veren ilk protokol olacak. Protokol ayrıca çiftçilik ve staking gibi özellikleri de içerecek.

Milyarder Elon Musk'ın destekçisi olan Dogecoin'e (DOGE) rakip olarak görülen Baby DogeCoin (BabyDoge), verilere göre 241 milyon dolar piyasa değeriyle tüm kripto para birimleri arasında 162. sırada yer alıyor.

Son 7 günlük dönemde %21,1 artan BabyDoge, yazı yazılırken, Ocak ayında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000000006345$'ın (ATH) %76,2 altında 0,0000000001516$'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ