Bu yazımızda sizlere Baby Dogecoin (BABYDOGE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BABYDOGE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Baby Dogecoin (BABYDOGE) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi BABYDOGE Coin

Bu yazımızda sizlere Baby Dogecoin (BABYDOGE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BABYDOGE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Baby Dogecoin (BABYDOGE) Nedir?

Baby Doge, kripto meraklılarının yeni gözdesi ve aynı zamanda Tesla CEO'su Elon Musk’ın da. Pek, bu nedir? Halihazırda var olan meme kripto para birimi Dogecoin'in bir yan ürünü. Evet, şaka çok ileri gitti. Kripto para birimleri 2021'de gerçekten patladı ve sahneye alternatif tokenler veya altcoinler çıktı. Elon Musk ve tweetleri sayesinde Dogecoin patlaması ile yıl başladı, Shiba Inu tokeninden sonra şimdi birisi daha Baby Doge ile geldi.

Birkaç gün öncesine kadar nispeten bilinmeyen bir kripto para birimi olan Baby Doge, Musk'ın Perşembe günü tweet'inin ardından neredeyse iki katına çıktı. Musk, geçen yılki viral Baby Shark şarkısının sözlerini kullandı ve Baby Doge'a atıfta bulunmak için kullandı.

"Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo" diye tweet attı ve ünlü çocuk şarkısı "Baby Shark"a gönderme yaptı. Tweet'in ardından sitede #babydoge hashtag'i trend oldu.

Baby Doge Nedir?

Dogecoin'in yaratıcıları, o zamandan beri popüler Shiba Inu köpeğini büyüyen kripto para birimi konseptiyle birleştirmişti. Doge her zaman Shiba Inu köpeğiyle ilişkilendirilmiştir. Bu tema o kadar popüler oldu ki başkaları da kullanmaya başladı. Köpek bu yılın başlarında kendi Shiba Inu tokenini aldı ve şimdi Shiba Inu bebeğinin yüzü olan Baby Doge'a sahibiz.

Kripto paranın Twitter hesabı, 22 gün önce piyasaya sürüldüğü için bir aydan az olduğunu belirtiyor. Baby Doge'nin web sitesi, onu geliştirmek için "hayranları ve Dogecoin çevrimiçi topluluğunun üyelerini" takdir ediyor. Web sitesi ayrıca, bu paranın, insanların her işlemde cüzdanlarına daha fazla para eklemesine olanak tanıyan "entegre akıllı stake sistemi" ile geldiğini de ekliyor.

"Bebek Doge, yeni geliştirilmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babasını etkilemek istiyor. Cüzdanınıza daha fazla baby doge eklenmesi için yerleşik bir akıllı stake sistemi ile Hiper deflasyonist. baby doge büyüyor."

Baby Doge, Dogecoin veya Bitcoin'in önünde büyük görünmeyebilir, ancak bir aydan daha kısa bir süre önce bulunan nispeten yeni bir kripto para için önemli olan 0.2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip (yazım sırasında). Dogecoin'in kendisi bir şaka olarak yaratılmıştır ve Bitcoin veya Ethereum gibi temellerden yoksundur. Ondan ilham alan tüm yeni paralar, sosyal medyadan bahsetmenin bir sonucu ve daha da zayıf görünüyor.

Elon Musk, Baby Doge'un fiyatını artırmış olsa da, bunun zaten var olan bir meme coin’in bir yan ürünü olduğu göz önüne alındığında çok ciddiye alınmamalıdır. Musk'ın tweet'i bile olumlu bir yanıt alamadı ve birçok kripto yatırımcısı Tesla şefini kripto pazarını manipüle ettiği için eleştirdi.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ