Bu yazımızda sizlere Badger DAO (BADGER) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Bu yazımızda sizlere Badger DAO (BADGER) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

Badger DAO (BADGER) Nedir?

Badger DAO, Bitcoin'i Merkezi Olmayan Finansmana (DeFi) getirmeye odaklanan Merkezi Olmayan Otonom Bir Organizasyondur (DAO).

Badger DAO'nun ilk ürünleri şunları içerir:

Sett: Badger DAO'nun Bitcoin ile ilgili en iyi getiri stratejileri üzerinde yenilik yapmaya odaklanan bir getiri toplayıcı ürünü.

Yatırımcısına 7 gün 24 saat telefon desteği sağlayan ilk Türk borsası olan ICRYPEX’te siz de hesap açın ve en düşük komisyon oranlarıyla hızlıca Bitcoin ve Kripto para satın alın.

Digg: Bitcoin fiyatına sabitlenmiş ve Badger DAO tarafından yönetilen esnek bir arz tokenı.

BADGER, DAO'nun ERC-20 yönetişim tokenı olup aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Yönetim: BADGER sahipleri tüm pazarlama kararlarını, protokol parametrelerini, token tedarikini ve gelecekteki akıllı sözleşme değişikliklerini yönetebilir.

Stake etme: Platforma varlık yatıran kullanıcılar BADGER ile ödüllendirilecektir. Kullanıcılar kasalarda ne kadar uzun süre stake ederse, alacakları BADGER ödüllerinin çarpanı o kadar yüksek olur.

Likidite Madenciliği: Badger Sett ürününe token yatıran kullanıcılar (örneğin, BADGER, BADGER / WBTC LP, vb.), Likidite madenciliği ödülleri olarak BADGER tokenleri kazanacaktır.

Developer Madencilik: Ürünleri ve Sett Vault stratejilerini yapılandıran geliştiriciler BADGER kazanacak.

2 Mart 2021 itibariyle, BADGER'ın toplam arzı 21.000.000 ve mevcut dolaşımdaki arz  yaklaşık % 11.04 seviyesinde.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ