Bu yazımızda sizlere BakerySwap (BAKE) Nedir? sorusunun cevabını verip BAKE Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

BakerySwap (BAKE) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla BAKE Token

Bu yazımızda sizlere BakerySwap (BAKE) Nedir? sorusunun cevabını verip BAKE Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

BakerySwap (BAKE) Nedir?

BakerySwap, Binance Smart Chain üzerinde merkezi olmayan bir otomatik pazar oluşturma (AMM) protokolüdür.

BAKE tokenı, platformun yerel BEP-20 yönetişim tokenıdır. Kullanıcılar, BakerySwap'te likidite sağlayarak BAKE tokenları kazanabilirler. BAKE sahipleri, token'larını yönetişim oylaması ve işlem ücreti temettüleri almak için kullanabilirler.

BAKE ödülleri, başlangıçta BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK ve BAKE ve BNB gibi farklı oranlarda çeşitli likidite havuzlarına sunulur.

BakerySwap, tüm işlemler için %0,30'luk bir ücret sunar; bunun %0,25'i Likidite Sağlayıcılarına (LP'ler) gidecek ve kalan %0,05, BAKE tokenlarına dönüştürülecek ve ödül olarak BAKE sahiplerine verilecektir.

BAKE Token Nedir?

Bakeryswap'in yerel tokenı, varlık çiftlerine likidite sağlayarak ve likidite havuzu tokenlarını stake ederek veya BAKE'in kendisini stake ederek kazanılan BakeryToken veya BAKE olarak adlandırılır. Bu yemek temalı bir klon olduğundan, likidite havuzu tokenlarını farklı YG'lere sahip farklı Donut, Waffle, Rolls, Croissant, Latte vb. Havuzlarına yatırmak mümkündür.

BAKE tokenlarının ön madenciliği ve / veya ön satışı yoktu. Ekip için ayrılan tokenlar, adil bir dağıtım modeline olan inançlarından dolayı yalnızca% 1'dir. Dağıtımı, tokenleri stake eden insanlar lehine çarpıtılmış ve toplam arz 731.745.000 BAKE'dir. Tokenlar, topluluğun danışma ve tavsiyeleri ile kademeli olarak yayınlanacaktır.

Blockchain teknolojisinde ortaya çıkan iki alan arasında ilginç bir örtüşme olmasına rağmen, inovasyon BakerySwap'te yavaşlamıyor gibi görünmüyor. Bu nedenle, ekip, staking konusunu NFT işlevlerini çiftlik haline getireceklerini duyurdu. 

DeFi ve NFT'lerde oyunlaştırma, kullanıcıların ilgisini çekmek ve onları dahil etmek için anahtardır. BakerySwap, BAKE görevlerini tamamlamak için çekilişler ve ödüller yaratacaktır. AMM / NFT veri analizi ve token fiyat çizelgeleri de geliştirme aşamasındadır. Gelecekte bir noktada, marj ticareti ve türevler de BSC'de konuşlandırılacaktır.

BakerySwap, ilginç bir deneyin girişini ve Ethereum ağındaki yüksek ücretler nedeniyle dışarıda bırakılan kullanıcıları dahil etme girişimini işaret ediyor. Perakendeci kullanıcılar, düşük bir maliyet ve hızlı işlem işlemiyle, cüzdanlarını ücret karşılığında takas etmeden varlık takas ve NFT para basma işlevlerini deneyebilirler.

Proje, Uniswap'i bir adım daha ileri götürerek NFT ve oyunlaştırma unsurlarını ekliyor. Ayrıca tokenlar, kullanıcıların tokenı tutmaya devam etmeleri için değer tahakkuku ve teşvikler sağlar. BakerySwap'in gidişatı azalıyor gibi görünmüyor ve dikkate değer özellikler önümüzdeki günlerde uygulanmayı bekliyor.

BAKE tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ