Kripto para borsası Bakkt, 50 milyon dolara yakın Bitcoin vadeli ürünleri ile yeni rekoru kırmaya devam ediyor

Bakkt Bitcoin Vadeli İşlemleri Bir Günde 50 Milyon Dolara Yakında İşlem Yaptı

Kripto para borsası Bakkt, 50 milyon dolara yakın Bitcoin vadeli ürünleri ile yeni rekoru kırmaya devam ediyor

Rekor Devam Ediyor

Bakkt, Bitcoin her iki yönde de volatil hareketler yaptığında yeni işlem kayıtları koyma eğiliminde oluyor. CoinStats verilerine göre, BTC'nin spot piyasa fiyatı aynı gün önceki 6,400 $ seviyesine düştükten sonra 7,376 $'a yükseldi.

6,321 BTC 24 saatten daha az bir sürede işlem gördü ve Bakkt'ın kendisini kripto para birimi endüstrisinde hesaba katılması gereken bir güç olarak belirlediği görülüyor.

Pazar payından uzaklaşmak isteyen bazı şirketler var. 17 Aralık'ta, ErisX Bakkt'ın yeni ürünü pazara sunmasının ardından fiziksel olarak teslim edilen BTC vadeli işlemlerini sunan ikinci şirket oldu.

Yeni Ürünler Sunmak

Bakkt, teklif listesini yavaş yavaş genişleterek ana şirketin oyun kuruculuğundan pay alıyor. Bakkt 9 Aralık'taki Bitcoin opsiyonları ile birlikte nakit ödemeli Bitcoin vadeli işlemleri başlattı.

Bakkt'ın nakitleşmiş Bitcoin vadeli işlemlerinin hacmi Aralık 18'de 1.008 BTC'yi aştı. Ürün güç toplamakta zorlanıyor gibi gözükse de, şirketin fiziksel geleceklerinin ilk başlangıcını ne kadar etkilediğini hatırlatmakta fayda var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ