Bakkt işlem hacmi önceki zamanların en yüksek seviyesinden % 40 artış kaydetti. Günlük işlem hacmi 38.74 milyon doların üzerine çıktı. İşlem gününün hala devam ettiğini vurgulayalım.

Bakkt İşlem Hacimleri Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Bakkt işlem hacmi önceki zamanların en yüksek seviyesinden % 40 artış kaydetti. Günlük işlem hacmi 38.74 milyon doların üzerine çıktı. İşlem gününün hala devam ettiğini vurgulayalım.

Twitter adresi Bakkt Volume Bot'a göre, şu ana kadar işlem hacmi 5147 BTC (38.74 milyon $), son işlem fiyatı 7 bin 528 $. Bu, Bakkt'daki günlük işlem hacminin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı bu ayın üçüncü zamanı.

Tüm Zamanların En Yükseğinden % 40 Artış

23 Kasım'da, Bitcoin vadeli işlem borsası, 20 milyon dolarlık işlem hacmini bildirdi ve 2,728 bitcoin vadeli işlem sözleşmesi işlem gördü. Ancak bugün International Exchange, Bakkt’ın 38.74 milyon dolarlık işlem hacmiyle rekoru kırdığını ifade ediyor. Bundan önce, Bitcoin vadeli işlem borsası 15.5 milyon dolarlık işlem hacmi bildirmişti. Daha önce, Bakkt düzenleyici onayı takiben tüm müşteri tabanı için saklama özelliğini başlattığını duyurdu.

Bakkt’ın İşlem Hacmi İvme Kazanıyor

Bakkt'daki işlem hacmi son birkaç haftadan beri istikrarlı bir şekilde artıyor. Eylül ayında piyasaya sürülen ICE destekli Bitcoin vadeli işlem borsası, ilk haftalarda alt rakamları bildirmedi, ancak o zamandan beri alım satım hacmi önemli ölçüde arttı. Ekim ayı sonlarında Bakkt, günlük işlem hacimlerinde % 257 artış kaydetti. Bitcoin fiyatı da son birkaç hafta boyunca oldukça değişken olmuş durumda. Şu anda, önde gelen kripto para birimi geçen hafta altı ayın en düşük seviyesine düştükten sonra 7 bin 500 dolar seviyelerinden el değiştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ