ICE'nin kripto para birimi iştiraki Bakkt, B Serisi fonlama turunu tamamladıktan sonra Bridge2 Solutions'u satın alacak.

Bakkt, Tüketici Uygulamasının Geliştirilmesini Hızlandırmak için Bridge2

ICE'nin kripto para birimi iştiraki Bakkt, B Serisi fonlama turunu tamamladıktan sonra Bridge2 Solutions'u satın alacak. Ana şirketi, günün erken saatlerinde lider sadakat çözüm sağlayıcısını satın alma hakkında bir açıklama yaptı.

Tüketiciye Odaklanma

ABD'deki en büyük itfa alanlarından bazılarını yöneten Bridge2 Solutions'un satın alınması, Bakkt'ın yaklaşan tüketici başvurusunun geliştirme sürecini ilerletmesine imkan verecek. Şirketin CEO'su Mike Blandina'ya göre, uygulama kripto para birimlerinden oyun içi tokenlara kadar her türlü dijital varlığı yönetmek için hepsi bir arada bir çözüm olacak.

Bakkt, Bridge2 Solutions'ın bankalar ve tüccarlarla yakın ilişkilerinden faydalanacak. Bu arada, "Sadakat Ödemesi" programı, perakendecilerin dijital cüzdanlar aracılığıyla ödül para birimlerini kabul etmelerini sağlayacak.

Blandina, "Bridge2 Solutions’ın bankalar ve satıcılar ile olan yerleşik ilişkilerini ve yenilikçi Sadakat Ödemesi çözümünü birleştirerek, sadakati daha da artıran ve tüketicileri dijital varlıkların tamamen yeni yollarla ticaretine, transferine ve harcamalarına güç veren yeni ürünler sunmamıza olanak tanıyacak" açıklamasını yapıyor.

Bakkt'ın Yaklaşan Uygulaması

Bakkt, Ekim ayında bir tüketici uygulaması başlatma planını açıkladı. Piyasaya sürülmesi 2020'nin ilk yarısı için planlanıyor.

Kahve zinciri devi Starbucks, uygulamayı bir test sürüşüne götüren ilk perakendeci olacak. Şirketin ayrıca ön ödemeli kartlarını yönetmek için kripto kullanmaya başlaması bekleniyor.

 Diğer satıcıları da uygulamayı benimsemeye ikna etmek için, Bakkt'ın büyük bir pazarlama yapma ihtiyacı olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ