XRP fiyatı düne göre 0.22 doların altına düştü. Bu arada Twitter’da balina ahreketlerini takip eden Whale Alert büyük bir XRP işlemini daha haber verdi . Şimdi topluluk yine dump hareketinin geleceğinden bahsediyor.

Balina, 25 Milyon XRP’yi Binance

Salı günü, XRP fiyatı uzun süredir bulunduğu 0.22 dolar seviyesinin altına düştü. Yazının yazıldığı sırada üçüncü büyük kripto para 0.2153 dolar seviyesinden işlem görüyor.

25 Milyon XRP

Bugün erken saatlerde, Whale Alert isimli Twitter sayfası, aktarılan 25 milyonluk bir XRP hakkındaki verileri yayınladı. Tıpkı 1 Aralık'ta olduğu gibi, Ripple'nin emanet kasasından 1 milyar XRP tahliye edildiğinde, topluluk piyasaya daha fazla kripto para verileceğini açıkça görüyor.

XRP - Binance'ten Coinbase'e Yollandı

Whale Alert, 25 milyon XRP'nin (5,365,381 dolar) bugün Binance'ten Coinbase'e gönderildiğini bildirdi.

Her ay kontroldeki toplam XRP arzının yüzde 55'ine sahip olan Ripple, 1 milyar tokenın kilidini açar. Pek çok kimse bu  hamlenin, XRP fiyatının yükselmesini engellediğine inanıyor. 1 Aralık'ta, bir milyar XRP'nin kilidi tekrar açıldı ve topluluk Ripple ve kurucu ortağı Jed McCaleb'i suçlayarak tekrar sinirlendi ve şimdi de Stellar Lumens'in kurucusu - düzenli olarak Ripple'dan muazzam XRP ödemeleri aldı.

Ancak bu sefer, 25 milyon XRP transferi Binance'ten Coinbase'e yapıldı. Bir Twitter kullanıcısı, gönderenin güvenilirlik hizmetleri için Coinbase’i kullanabileceğini söylese de, kullanıcıların çoğu XRP fiyatının yakında düşmeye zorlanacağına inanıyor.

Kripto Öncüsü Ripple'ı Suçluyor

Son zamanlarda @Crypto_bitlord isimli kripto öncüsü Ripple'ı gerçek hayattaki iş alanlarını satın almak için XRP kullanmakla suçladığını bildirdi. Bir örnek olarak, MoneyGram'a atıfta bulundu ve şimdi bir sonraki yatırımdan sonra Ripple'nin bu küresel havale devinde yüzde 10'luk hisseye sahip olduğunu söyledi.

Daha önce, Twitter'daki bu suçlamalara cevap verirken, Ripple CEO'su Brad Garlinghlouse topluluğa bu XRP satışlarının Ripple ekosistemini geliştirmek için kullanıldığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ