Ankete katılanların yüzde 64'ü, Dogecoin ve diğer mem hisse senetleri ile karşılaştırıldığında Shiba Inu (SHIB) için elmas eller olduklarını söyledi.

 Balinalar AMC, GME veya DOGE Yerine En Çok Shiba Inu

Ankete katılanların yüzde 64'ü, Dogecoin ve diğer mem hisse senetleri ile karşılaştırıldığında Shiba Inu (SHIB) için elmas eller olduklarını söyledi.
En son Shiba Eternity yükseltmesi, hatalar için büyük yükseltmeler yayınladı. Öte yandan SHIB için balina alımları devam ediyor.

2022 yılı, kripto varlıklar için oynaklık ve büyük fiyat düzeltmeleriyle dolu. Ayrıca, daha geniş kripto para piyasası, geçen yıl boyunca 1,2 trilyon dolardan fazla yatırımcının servetini aşındırdı.

Kripto alanındaki birkaç büyük oyuncu el değiştirmiş olsa da, kripto hikayesine inanmaya devam eden ve Diamond Hands gibi popüler olan dijital varlıklarını sıkı sıkıya tutan bazı uzun vadeli sahipler var.

En son anket, Shiba Inu'nun (SHIB) diğer birçok kripto para birimi arasında en popüler memecoin olduğunu gösteriyor. Ayrıca, anket, çoğu yatırım savunucusunun son piyasa rüzgarlarına rağmen SHIB çantalarını sıkı tuttuğunu gösteriyor. Bir başka önemli kanıt da balina birikiminin artan oranıdır.

Popüler kripto haber yayını CoinTelegraph kısa süre önce anketi yürütürken 1,8 milyon takipçisinden kripto alanında devam eden ayı piyasasına rağmen şu anda ellerinde olan memcoin yatırım varlığını seçmelerini istedi.

Twitter anketi, meme paraları Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi dört seçeneğin yanı sıra meme hisse senetleri AMC Entertainment (AMC) ve GameStop (GME) dahil etti. Yaklaşık 4200 katılımcıdan yüzde 64'ü, yani 2600'den fazla katılımcı, SHIB çantalarını hala ellerinde tuttuklarını söyledi. Ankette ikinci sırayı %26 oyla Dogecoin (DOGE) aldı ve meme hisselerinin her biri yaklaşık yüzde 5 oy aldı.

Anket yorumunda ayrıca SHIB madeni parası için büyük popülerlik gösteren bir dizi yanıt vardı. Bazı katılımcılar ayrıca Shiba Inu'nun yönetim belirteci Bone ShibaSwap'ı (BONE) ellerinde tuttuklarını belirtti.

Ayrıca okuyun: SON DAKİKA: Shiba Inu'nun Shibarium lansmanı ayarlandı - SHIB fiyatını 0,10$'a çıkarabilir mi?

Artan Popülarite ve Shiba Eternity Yükseltmesi

Geçen yıl 2021'deki kripto boğa koşusu sırasında memecoin Shiba Inu (SHIB), kesinlikle piyasalarda en çok aranan kripto para birimlerinden biriydi. İlginç bir şekilde, dünyanın en büyük kripto borsası Binance kısa bir süre önce SHIB'i Bitcoin (BTC) ve Ethereum'a (ETH) ek olarak bu yıl en çok izlenen 3 varlık arasında sıralayan bir anket düzenledi.

Ek olarak, balinalar yıl boyunca zamanında SHIB biriktiriyor. Yalnızca bu hafta, 7. en büyük SHIB balinası, hiç satış yapmadan çantasına ekleyerek daha fazla alım yaptı.

Yatırımcı topluluğuna ek olarak, Shiba Inu geliştirme ekibi de ekosisteme daha fazla katkıda bulunmaya devam etti. SHIB geliştirici ekibi, Shibarium'a giden yolun bir parçası olarak birkaç yeni özellik tanıttı.

Shiba Inu geliştirici ekibi, Shiba Eternity için büyük bir yükseltme duyurdu. Mobil cihazlar için Shiba Eternity'nin 1.1.4 sürümü bazı önemli hataları düzeltir.


En deneyimli oyun geliştiricilerinden biri olan William Volk da teşekkür mesajını tüm Shiba Eternity geliştirici ekibiyle paylaştı. Bay Volk, "Bu, en yüksek puan alan kart oyunu ve tüm kariyerim boyunca üzerinde çalıştığım en iyi şeylerden biri" dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ