Litecoin balinaları, merakla beklenen yarılanma olayı öncesinde kripto para birimini aktif bir şekilde biriktiriyor.

Balinalar Harekette! Bu Altcoin Fiyatında Gelgit Dalgası Yaratacak mı?

Litecoin balinaları, merakla beklenen yarılanma olayı öncesinde kripto para birimini aktif bir şekilde biriktiriyor. Acımasız alım çılgınlıklarına devam ettikçe, acil bir soru ortaya çıkıyor: Birikimlerinin LTC'nin hacim ve fiyat trendleri üzerinde ne kadar etkisi var?

Litecoin Balinaları Varlıklarını Artırıyor

Son veriler, sadece 48 saat içinde 600.000'e yakın LTC toplayan Litecoin balinalarının kararlılığını ortaya koyuyor. Ayrıca, Mayıs ayından önceki 7 milyona kıyasla şu anda 8,85 milyona ulaşan sahip sayısı da istikrarlı bir artış gösterdi.

Son Günlerde Balina Etkinliği

Santiment'ten alınan balina işlem sayısı verilerini incelediğimizde, son birkaç hafta içinde balina faaliyetlerinde önemli bir artış olduğunu gözlemliyoruz. Ancak, şu an itibariyle işlem sayısı 37'ye düşmüştür. Benzer şekilde, 1 milyon doları aşan işlemlerin hacmi de azalmıştır.

Hacim ve Fiyat Eğilimi

Artan balina aktivitesine rağmen Litecoin'in hacmi 478 milyonda sabit kaldı ve bu da son hareketlerden sınırlı bir etki olduğunu gösteriyor. Olumlu açıdan bakıldığında, LTC ardışık düşüş trendlerinin ardından %1'lik bir değer kazancı yaşadı ve mevcut işlem değeri 92,6 $ oldu. Kısa Hareketli Ortalama 91$ civarında destek sunmaya devam ediyor.

Yarılanma için geri sayım devam ederken, Litecoin balinalarının biriktirme çabaları açıkça görülüyor. Bununla birlikte, hacim ve fiyat eğilimleri üzerindeki etkileri tam olarak görülmeye devam ediyor ve bu da yaklaşan etkinliği hem tüccarlar hem de yatırımcılar için daha da ilgi çekici hale getiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ