Kripto analitik firması Santiment'e göre balinalar Aave (LEND), Ren (REN) ve 0x (ZRX) agresif bir şekilde birikiyor.

Balinalar Şimdi Bu Alana Yöneldiler

Kripto analitik firması Santiment'e göre balinalar Aave (LEND), Ren (REN) ve 0x (ZRX) agresif bir şekilde birikiyor.

Santiment, balinalar olarak da bilinen, borsa dışı en iyi sahiplerin elinde bulunan token miktarını inceleyen bir metrik kullanır.

 “Birkaç hafta önce, üç ERC-20 kripto parayla ilgili, borsa dışı en iyi sahipleri olan balinalar tarafından en büyük birikim eğilimini gösteren bir makale yayınladık. O zamandan beri fiyat eylemleri? LEND +% 130, REN +% 120, ZRX +% 10. İyi ya da kötü, kripto hala bir balinanın oyun alanı. ”

Aave, para piyasalarını mümkün kılmak için tasarlanmış açık kaynaklı ve emanetsiz bir protokoldür. Ren, merkezi olmayan uygulamalar için bloklar arası likidite sağlar. ZRX, Ethereum blok zincirindeki eşler arası işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmış açık bir protokoldür.

Popüler metriklerinden üçüne dayanan Santiment, Bitcoin üzerinde hafif bir yükseliş / tarafsız kısa vadeli görünümüne ve yakın vadede tamamen tarafsız bir Ethereum görünümüne sahip. Piyasa değerine göre ilk iki varlık biraz durgun bir ay geçirirken, Santiment bazı altcoinlerin en büyük kripto para birimlerinden ayrılma ve ayrılma göstermeye başladığını gösteriyor.

 “Hem Bitcoin hem de Ethereum'un Haziran ayı boyunca biraz durgunlaştığı açıktır ve bununla birlikte, altcoinlerin geri kalanı (özellikle defi projeleri), hangilerinin üst yardım yardımı olmadan bireysel değerlere sahip olduğunu göstermektedir. onları piyasaya süren iki piyasa değeri projesi. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ