Kripto para piyasasında balina hareketliliği her zaman dikkat çekiyor.

Balinalar ve Metaverse Coin’ler

Kripto para piyasasında balina hareketliliği her zaman dikkat çekiyor. Balinaların yönelimi nereye doğru olursa kripto para piyasasında yatırımcıları arasında bir duyarlılık söz konusu olur. Duyarlılık garip bir şekilde piyasada çöküş meydana gelse bile devam eder.

Balinaların don dönemde etkileşime geçtikleri kripto para birimleri ise daha çok metaverse projeleri oluyor. Metaverse alanının 2021 yılının sonlarından itibaren parladığını belirtmek gerekiyor. Metaverse için 2030 yılında 30 trilyon dolarlık bir değerleme yapılması balinaların iştahını daha da kabartıyor.

Balinaların bir projeye girişleri gündem olduğu gibi çıkışları da ses getirebiliyor. Çıkışlarda yatırımcıların çok dikkatli olması gerekiyor. Bu nedenle her metaverse coin’in başarıya ulaşabileceğini söyleyebilmek şimdilik zor gibi gözüküyor. Balinaların başarılı bir proje olarak gördükleri APE yani Apecoin projesi en çok satın alınan kripto para projeleri arasında yer alıyor.

Ethereum tabanlı bir altcoin projesi olan Loopring(LRC) projesi balinaların son dönemde çok fazla ilgi gösterdiği projeler arasında yer aldı. Projenin merkezi olmayan borsaların oluşturulmasında çok önemli bir yere sahip olduğunu da vurgulayalım.

Son olarak The Sandbox ve Decentraland projelerinin her zaman balinaların ilgi odağında olduğunu da es geçmeyelim.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ