Anonim cüzdanlardan neredeyse 110 milyon XLM aktarıldı ve bunun büyük bir kısmı Coinbase'e taşındı. XLM fiyatı ise biraz yükseliyor.

Anonim cüzdanlardan neredeyse 110 milyon XLM aktarıldı ve bunun büyük bir kısmı Coinbase'e taşındı. XLM fiyatı ise biraz yükseliyor.

Devasa XLM Hareketi

Birden fazla kripto para biriminde büyük kripto işlemlerini izleyen Twitter botu Whale Alert, son yirmi dört saat içinde ABD merkezli en büyük kripto borsası Coinbase'in katılımıyla birkaç büyük miktarda Stellar Lumens (XLM) transfer edildiğini paylaştı.

Stellar, Ripple Labs'a rakip bir şirkettir ve Ripple'ın ortak yaratıcısı ve eski baş teknoloji sorumlusu Jed McCaleb tarafından, diğer kurucu ortaklarla olan tutarsızlıklar nedeniyle Ripple'dan ayrıldıktan sonra 2014 yılında kuruldu.

Anonim balinalar 109,1 milyon XLM'yi değiştirdi

Yukarıda bahsedilen blok zinciri izleme hizmeti tarafından sağlanan verilere göre, son yirmi dört saat içinde büyük miktarda Stellar'ın yerel koin’i XLM taşıyan üç işlem gerçekleşti.

Kayıtsız sahipleri olan adresler arasında aktarılan en büyük XLM miktarı 51.460.570 coin oldu. Bu, mevcut borsa kurunda 19.684.672 USD'ye eşdeğerdir.

Diğer iki işlem, Stellar Lumens'i bu yıl Nisan ayında doğrudan bir listeleme yoluyla Nasdaq'ta halka açılan ABD'deki en büyük kripto ticaret merkezi Coinbase’a taşıdı.

Aktarılan toplam XLM miktarı 41.455.529 $'a eşit.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

XLM %3 artarak 0,38 dolardan işlem görüyor

CoinMarketCap’e göre 21. en büyük kripto para birimi XLM, yazı yazılırken, 0,38 dolardan el değiştiriyor ve yüzde üç artış gösteriyor.

16 Ağustos'ta para birimi 0,39 $ seviyesine yükseldi, ancak daha sonra 0,35 $'a geri dönüşle karşı karşıya kaldı. XLM'nin bu yıl ulaşmayı başardığı en yüksek fiyat, 16 Mayıs'ta 0,73 dolardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ