Ripple 125 milyon XRP'nin taşınmasına yardımcı olurken, XRP neredeyse yüzde 10 değer kazandı ve şu an 1,24 dolardan işlem görüyor.

Ripple 125 milyon XRP'nin taşınmasına yardımcı olurken, XRP neredeyse yüzde 10 değer kazandı ve şu an 1,24 dolardan işlem görüyor.

Balina Hareketleri

Büyük miktarda kripto para birimi blok zincirine aktarılırken bu hareketleri izleyen popüler kripto hizmeti Whale Alert, Ripple'a bağlı altıncı en büyük kripto para birimi XRP'nin birkaç büyük işlemini tespit etti. Fiat olarak taşınan toplam kripto miktarı 150 milyon doları aşıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Takip hizmeti tarafından paylaşılan analitik verilere göre, buradaki en büyük tek transfer 85,8 milyon XRP token’ını oluşturdu.

Whale Alert'e göre, son on altı saat içinde Ripple ve birkaç üst düzey kripto borsası 125,3 milyon XRP coin işlemi yaptı. Bu, itibari para olarak 155.176.317 dolara eşdeğer.

Ripple, toplam 20 milyon XRP taşıyarak iki işlem gerçekleştirdi. Whale Alert, bu paraların anonim cüzdanlara taşındığını söylüyor. Ancak, analitik web sitesi Bithomp'tan gelen veriler, alıcının RL18-VN cüzdanı olduğunu gösteriyor.

Bu cüzdan Ripple’a ait. Genellikle XRP'yi Ripple'ın ötesinde - yatırımcılarına, müşterilerine ve ortaklarına ve ayrıca kripto paranın likiditesini desteklemek için kripto borsalarına dağıtmak için kullanıyor.

Şirket ayrıca bu adresi, operasyonel giderlerini karşılamak için XRP'yi fiat'a dönüştürmek için de kullanıyor.

95,3 milyon token kripto borsaları tarafından taşındı

Bybit borsası, Binance borsasına 85.849.900 XRP tokenden oluşan şaşırtıcı bir yığın transfer etti. Bu, cari döviz kurunda toplam 104.214.600 dolara karşılık geliyor.

9.500.000 XRP (11.391.626 USD) Bitstamp ticaret alanından anonim bir kripto cüzdanına transfer edildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ