Kripto para dünyasında yatırımcılar balinaların yöneldiği altcoin projelerine özel bir ilgi gösterirler.

Balinaların Bu Altcoin’e İlgisi Sürüyor!

Kripto para dünyasında yatırımcılar balinaların yöneldiği altcoin projelerine özel bir ilgi gösterirler. Bu bağlamda balinaları kripto para dünyasının öncü kuvvetleri olarak değerlendirmek mümkün.

Son zamanlarda balinaların özellikle ilgi gösterdiği meme coin ise Shiba Inu. Balinaların Shiba Inu’ya hücum etmesi projeyi aynı zamanda en çok kullanılan akıllı sözleşme haline getirdi.

Balinaların Shiba Inu’ya ilgisinin sürmesinin özel bir anlamının bulunabileceğine işaret edelim. Bu anlam Shiba Inu fiyatında bir artış beklentisi şeklinde cereyan ediyor.

2021 yılının Kasım ayında bu yana ir geri çekilişe maruz kalan Shiba Inu için açıkçası bir yükseliş dalgasının başlaması durumunda fiyatın yüzde 350’lıik bir potansiyele sahip olabileceğini belirtmemiz gerekiyor.

Köpek temalı kripto para birimi için böyle bir yükseliş dalgasının yaşanması yatırımcıyı coşturacak nitelikte olabilir. Bu coşkunun tüm dünyaya yayılması ise Shiba Inu’yu benzersiz bir seviyeye getirebilir.

Kripto para yatırımcılarının balina hareketlerini takip etmesinde faydalar var. En azından bir yol güzergahını görmek açısından yararlı olabiliyor. Bakalım! İlerleyen günler Shiba Inu projesi için neler getirecek?

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ