ABD'nin en büyük kurumlarından biri olan Bank of America, son araştırma raporunda Blockchain teknolojisine ve bu teknoloji üzerinde çalışan uygulamalara odaklandı.

Bank of America: Blockchain Gerçek Değere Sahiptir

ABD'nin en büyük kurumlarından biri olan Bank of America, son araştırma raporunda Blockchain teknolojisine ve bu teknoloji üzerinde çalışan uygulamalara odaklandı. Bank of America, raporunda bu teknolojilerin değerli olduğunu belirtmiş ve aksi iddiaları reddetmişti.

Bank Of America'dan Blockchain Raporu

İngiltere Merkez Bankası Başkanı Andrew Bailey, Parlamentoya yaptığı konuşmada kripto paralarla ilgili olumsuz düşüncelerini tekrarladı. Bailey, kriptonun “gerçek bir değeri olmadığını” söyledi.

Bank of America  BAC, bir araştırma raporunda Blockchain ve üzerinde çalışan uygulamaların gerçek bir değere sahip olduğunu belirterek, aksi iddiaları reddetti.

Ethereum Blockchain, bu yıl yaklaşık 3,9 milyar dolar ve 2021'de yaklaşık 9,9 milyar dolar işlem ücreti üretti. Geçen Cuma yayınlanan rapora göre, geçen yılın toplamı bir önceki yıla göre yüzde 1.558 daha fazlaydı.

Bitcoin Blockchain, geçen yılın tamamındaki yaklaşık 1 milyar dolara kıyasla, yılın başından itibaren yaklaşık 93 milyon dolarlık işlem ücreti üretti. Bank of America, Ethereum ağındaki işlem ücretlerinin, sahipleri son aylarda varlıklarını taşımadığı veya taşımadığı için yıldan yıla düştüğünü belirtiyor.

Banka, yatırımcıların çekilmesiyle Ethereum işlem ücretlerinin yıldan yıla düştüğünü söyledi. Bank of America, henüz gelişmekte olan endüstrinin öngörülemezliği nedeniyle nakit akışlarını veya Blockchain'i tahmin edemediğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ