Bitcoin ATM'lerinin sayısı dünya çapında artmaya devam ediyor.

Bankline, Bitcoin ATM Hizmetlerini Genişletiyor

Bitcoin ATM'lerinin sayısı dünya çapında artmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri merkezli Bankline, Bitcoin ve kripto ATM kullanıcıları için fonlara 24 saat erişim sağlamak için hizmetlerini genişletiyor.

Bankline'dan Yeni Bitcoin ATM Hizmeti

Kripto dostu uygulamalarıyla tanınan Bankline, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Bitcoin ve kripto ATM'lerindeki fonlara gece boyunca erişimi kolaylaştırmak için bankalarla ortaklık kuruyor. Kripto alanı büyüdükçe şirketler, kullanıcılara fonlara kolay erişim sağlamak için yeni adımlar atmaya devam ediyor.

Kripto ATM'lerine olan ilgi arttıkça kuruluşlar kripto ATM'lerine yatırım yapmaya devam ediyor ve bu kuruluşlardan biri de BankLine. Kripto dostu uygulamalarıyla tanınan Bankline, kripto kullanıcılarının gün boyu fonlarına erişmesini kolaylaştırmak için çeşitli bankacılık kurumlarıyla işbirliği yaptı.

BankLine'ın yeni hizmetleri, hizmet kesintileri ve gecikmeler gibi ABD'deki kripto ATM noktalarını rahatsız eden tüm rahatsız edici sorunları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Şirket, tek bir platform altında çeşitli kripto benimsemelerini kolaylaştırıyor. BankLine, hizmetlerini optimize etmek için Amerika Birleşik Devletleri'nde yazarkasa işleten 300'den fazla tesisle sözleşme imzaladı.

BankLine'ın hizmetleri, yaklaşık 29.000 Bitcoin ATM'si ve kripto para birimi ile Alaska, Porto Riko, Hawaii ve ABD'ye yayılmıştır. ATM yeri var. Son olarak şirket, yeni hizmetinin Bitcoin ATM'lerini kullanıcılar için çok daha kullanışlı hale getirmek için çalışmaya devam edeceğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ