Bu yazımızda sizlere BarnBridge Coin (BOND) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BOND Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

BarnBridge Coin (BOND) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi BOND Coin

Bu yazımızda sizlere BarnBridge Coin (BOND) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BOND Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

BarnBridge Coin (BOND) Nedir?

BarnBridge, yapılandırılmış stablecoin ödünç verme ürünlerine odaklanan bir türev protokolüdür. Protokol, verim çiftliklerinin çeşitli risk dilimlerine ayrılmasına izin veriyor ve kullanıcıların genç ve kıdemli çiftçilik havuzlarına sabit para yatırmasına izin veriyor.

Protokol, kullanıcı mevduatlarını temel para piyasalarına toplar ve üretilen getiriyi dilimler olarak adlandırılan farklı risk profillerine tahsis eder.

BarnBridge'in stablecoin havuzları, çeşitli DeFi protokolleri (AAVE, Compound, CREAM Finance) ile entegre edilmiştir ve BarnBridge, AAVE'nin stabilcoin havuzlarını Polygon'a entegre etmek için çalışmaktadır.

BOND Coin Nedir?

BOND, BarnBridge protokolü için yönetim tokenidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

Yönetişim: Kullanıcılar, oylama gücü için BOND tokenlerini BarnBridge platformunda stake edebilirler. Kullanıcılar iyileştirme önerileri sunabilir ve protokol yönetişim kararlarına oy verebilir.

Likidite Madenciliği: Kullanıcılar, likidite madenciliği ödülleri kazanmak için BOND-USDC Uniswap çiftinde likidite sağlayabilir.

Protokol aşağıdakilerden oluşur:

AKILLI Verim: Kullanıcılar, Junior veya Senior çiftçilik havuzlarına sabit para yatırabilir. Kıdemli havuzlardaki mevduat sahipleri sabit bir faiz oranı alırken, küçük havuzlar değişken faiz oranlı getirilere maruz kalır, ancak BOND tokenleri ile teşvik edilir.

5 Temmuz 2021 itibariyle, toplam BOND arzı 10.000.000'dir ve mevcut dolaşımdaki arz 3.447.362 BOND'dur.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ