DeFi x NFT ve blok zinciri teknolojisi tarafından desteklenen ücretsiz bir P2E çevrimiçi oyunu olan BattleVerse, IDO ve CEX listelemeleri için hazır, ancak listelenmesine kadar birkaç yeni ortaklık kurdu.

DeFi x NFT ve blok zinciri teknolojisi tarafından desteklenen ücretsiz bir P2E çevrimiçi oyunu olan BattleVerse, IDO ve CEX listelemeleri için hazır, ancak listelenmesine kadar birkaç yeni ortaklık kurdu. Önemli ortaklıklardan bazıları, yalnızca IDO'ya ev sahipliği yapmakla kalmayacak, aynı zamanda projenin destekçilerinden biri olacak bir ticaret platformu olan Equinox'u içeriyor. Firma ayrıca, IDO'ya ev sahipliği yapacak olan Blockchain Oyun odaklı bir İnkübatör ve Launchpad olan Seedify ile de ortaklık kurdu. Magnus Capital, finansman, piyasa yapıcılığı ve pazarlamadan yararlanma dahil olmak üzere eksiksiz bir destek yelpazesi sunar. BattleVerse, diğer birçok önemli ortaklığı da güvence altına aldı. Oyunun şu platformlarda piyasaya sürüleceği onaylandı:

Tohumlamak

Enjinestarter

Ekinoks

BullPerks

Oyun istasyonu

0xbull


BattleVerse, katılımları ve eğlenceleri için ödeme yaparak onları güçlendiren, kullanıcı odaklı bir platformdur. Yeni tokenomik, finans ve oyunların kullanımı yoluyla. Bu platform ayrıca, gerçekten benzersiz ve sonsuz bir ÜCRETSİZ OYNAMAK, OYNAMAK İÇİN EKOSİSTEM KAZANMAK için DeFi ve NFT'lerde kullanılan blockchain ve AI gibi en iyi merkezi olmayan teknolojiyi birleştirir. Bu oyun, kullanıcıların oynarken para kazanmalarını sağlar. BattleVerse, şeffaflık ve adil bir ödeme prosedürü sağlamak için blok zinciri kullanır. Amaç, merkezi ve merkezi olmayan dünyalar arasında mükemmel dengeyi sağlamaktır ve BattleVerse, kullanıcıların kendi zamanlarında para kazanabilmeleri için güzel bir oyun ve şeffaf ödemeler sağlamalıdır!

Çevrimiçi eğlence, veri, dikkat ve para için rekabet eden tekelci firmalarla kıyasıya bir iştir. Bu işletmelerin birçoğu, müşterilerini meşgul etmek için oyunlaştırmaya yöneldi. Bu, AppleWatch ile fazladan yol kat ederek ek puanlar toplamak veya bir sonraki büyük kupon ve bonus puanlarını takip etmek için favori alışveriş uygulamasında seviyeler elde etmek gibi çeşitli yollarla gerçekleştirilebilir. Tüm bu sistemler, uygulamalar ve özellikler, kullanıcıların bir sonraki adımla ilgilenmesini sağlamak içindir. ‌Oyuncular 2021'in ilk çeyreğinde oyunlara yaklaşık 45 milyar ABD doları harcadı ancak karşılığında çarpıcı bir 0 ABD doları aldı. BattleVerse evreninin resme girdiği yer burasıdır. Eşi benzeri olmayan kahramanlar sevimli ve harikadır. Bunları Arena dövüşlerinde kullanın veya takas edin.

Battle Verse'i Öne Çıkaran Nedir?

Projenin ana hedefi, kendi başına çalışabilen merkezi olmayan bir oyun yaratmaktır. DeFi uygulamaları, özellikle son altı ayda, DApp olarak son 1,5 yılda ve 3 yıldan fazla bir süredir inanılmaz bir büyüme ve hızlı gelişme göstermiştir. DeFi pazarı hızla büyüyor ve bu yıl değerinin 28 milyar doları aşması bekleniyor. BattleVerse, merkezi olmayan bir oyun dünyası ve ekonomisinin kripto/blockchain/DAO meraklıları ile kurumsal müdahale olmaksızın açık erişim arayan oyuncular arasında en iyi kaynaşmayı sağladığına inanıyor ve BattleVerse, gerçek dünya ile merkezi olmayan dünyanın bazı farklılıkları olduğunu kabul ediyor, bu nedenle BattleVerse, optimize edilmiş ve çok benzersiz bir şekilde bir araya getirin.

Ethereum ağındaki işlemleri tamamlamanın maliyeti, NFT uygulamalarının ve kullanıcılarının şu anda karşılaştığı ana zorluklardan biridir. Ethereum'un işleyebileceği sınırlı sayıda işlem nedeniyle, kullanıcılar işlemlerinin derhal sonuçlandırılmasını sağlamak için gaz ücretleri teklif ettiler. NFT'ler için işlem hacmi, bir NFT aktarmanın ortalama maliyeti, yazı yazılırken 15$'a yükseldiği için azaldı. Polygon, kullanıcıların NFT'leri ile gaz masrafına maruz kalmadan çalışmasına olanak tanıyan bir Sıfır Bilgi (ZK) Özeti kullanarak bunu değiştirir. Maliyet tasarrufunun yanı sıra, bunun bir dizi başka avantajı vardır.

Çoğu NFT oyununun standart paradigması, başından beri sıkıcı ve etkisiz hale geldi. Dijital bir varlık satın alın, ona sahip olun ve yatırımın geri dönüşünü umut edin. Bazı oyunlar, kullanıcıların NFT'leri satın almasına ve ardından bunları bir oyunda kullanmasına izin verir. Deneyim iyileşmiş olsa da, kullanıcılar hala daha fazlası olduğunu hissettiler. Oyuncuların ve koleksiyonlarının duygusal bir bağ oluşturması için bir yöntem olması gerekiyor. Boşluğu fark eden ve fırsatı gören tek kişi BattleVerse değildi, ancak en benzersiz ve orijinal çözümü sunmak istedi: keşiften değiş tokuşa kadar tüm süreç boyunca sürekli olarak büyüleyici ve tatmin edici olan duygusal bir deneyim.

BattleVerse dünyası, efsanevi ve gerçek dünyalardan tanınabilir özelliklere sahip en çeşitli altı yaratığın yaşadığı, geliştiği ve rekabet ettiği koşullu ırkların türüne göre izole edilmiş bölgelerden gezegenlerden oluşur. Bu evren, aynı türden karakterlerin ana gezegenlerini temsil eden iç dünyalarla ve Quzers tarafından kontrol edilen dış dünyalarla, İç ve dış dünyalara bölünmüştür.

Galaksiler arası turnuvalar, tüm ırkların en güçlü dövüşçüleri için düzenli olarak düzenlenmektedir. Bu turnuva, BattleVerse'in her yerinden oyuncuların ana savaşının yeridir. Kazanan, Şampiyonlarını BattleVerse'in diğer ırklarıyla yetiştirme fırsatına sahip olur.

Kullanıcılar BattleVerse'de vahşi, uyarlanabilir ve kavgacı yaratıklarla karşılaşacaklar. BattleVerse'in sayısız bölge ve bölgesinde seyahat edebilir, onlarla savaşabilir ve onları yakalayabilirler. Bunu yapmak için, kullanıcıların bölgelerini genişletmelerine ve savaşa girmelerine olanak tanıyan bir oyun içi jeton olan $QZQ'ya ihtiyaçları olacak. Kahramanların büyüme hızı ve kalitesi, kullanıcıların sahip olduğu $QZQ miktarına göre belirlenir.

BattleVerse'in dünyası muazzam! Herkesin zevkine uygun bir şeyler var. Birisi sonunda Galaksiler Arası Turnuvada en iyinin en iyisiyle yüzleşmek için parasal kazanç için savaşlarda savaşmayı ve dövüş karakterlerini geliştirmeyi seçecek. Birisi, herhangi bir robota paslanmış donanım satabilen, galakside bir kaşif veya tanınmış bir tüccar olmayı seçecek. Birçoğu, endüstri ve fabrikaların yanı sıra yeraltı miselyum tarlaları ve garip bahçelerin sahibi olacak ve sürekli bir para akışı getirecek. Ve en şanslı veya en başarılı oyuncular, oynanabilir karakterlerini oluşturabilecek ve gerçekten farklı, esprili ve sadık arkadaşlar edinebilecekler.

Battleverse hakkında daha fazla bilgi içinBattleverse.io'yu ziyaret edin

Twitter: https://twitter.com/BattleVerse_io

Telegram:https://t.me/battleverse_news

Linkedin: https://ru.linkedin.com/company/battleverse-io

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/HFVAnBS9qA

Orta: https://battleverse.medium.com/

Medya bağlantısı:

İlgili Kişi: Sergei Boltunov

Şirket Adı: BVGAME Limited

E-posta: [email protected]

Şehir: Vladimir

Ülke: Rusya

Web sitesi:https://battleverse.io/

Kaynak: Battleverse

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ