Bitcoin 43.000 doları aşmaya çalıştı ancak başarısız oldu.

Bitcoin 43.000 doları aşmaya çalıştı ancak başarısız oldu. Çoğu altcoin bugün biraz yeşilde  en önemli kazançları olan AVAX ve MATIC.

En son fiyat düzeltmelerinin ardından, Bitcoin son 24 saat içinde hızlı bir toparlanma girişiminde bulundu, ancak yaklaşık 43.000$ seviyesinde durduruldu. Çoğu altcoin biraz yeşildeyken, birkaçı Avalanche ve Polygon gibi daha etkileyici artışlar üretti. Birincil kripto para birimi birkaç gündür düşüş trendinde. Bitcoin, geçen yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000$'dan 26.000$'ın üzerine düştü.

Bitcoin, Ayılar Tam Kontrolü Ele Geçirmeden Önce Çarşamba Günü 47.000 Doların Üzerinde İşlem Gördü

Bitcoin, ayılar Perşembe günü piyasa üzerinde tam kontrol sahibi olmadan önce Çarşamba günü 47.000 doların üzerinde işlem gördü. Birkaç saat içinde varlığı 4.000 dolar aşağı çektiler ve BTC gün içi 43.000 dolar dip seviyesine ulaştı. Bu zaten önemli bir düzeltme olmasına rağmen, manzara sadece takip eden 48 saat içinde daha da kötüleşti. Cuma günü, BTC önemli bir değer daha kaybetti ve Cumartesi günü üç ayın en düşük seviyesi olan 40.500 dolara düştü. Önde gelen kripto para birimi, Pazar günü, boğalar onu 43.000 $ 'a utangaç bir şekilde sürükleyen hızlı bir toparlanma seansı girişiminde bulunmadan önce 42.000 $ civarında işlem gördü.

Bazı Altcoinler Yeşil Renkte

Dünyanın ikinci lider kripto para birimi Ethereum, 3.800 doların üzerinde işlem gördü, ancak piyasa genelindeki geri çekilme, onu 3.100 doların altına çekti. Günlerdeki bu büyük düşüşün ardından, sıçrayan ETH şimdi 3.150 doların üzerinde oturuyor. Günlük ölçekte, altcoinlerdeki durum biraz daha iyimser görünüyor. Binance Coin, Solana, Cardano, Ripple, Terra, Dogecoin ve Shiba Inu, hepsi biraz yeşil renkte. Polkadot yaklaşık %4 arttı ve 25 dolarda oturuyor. Çığ ve MATIC, daha büyük kapaklardan en önemli kazançlardır. AVAX, değerin %5.5'ini ekledi ve 90$'ın hemen altında, MATIC ise %6 artışla 2.1$'ın üzerine çıktı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ