Bugün sizinle paylaşmak için harika bir haberimiz var! BC.GAME şapkalarına bir tüy daha ekledi!

Bugün sizinle paylaşmak için harika bir haberimiz var! BC.GAME şapkalarına bir tüy daha ekledi!

BC.GAME artık çok beklenen Curacao Lisansının gururlu sahibidir!

Curacao Interactive Licensing N.V.(CIL), dünya çapında tanınan en popüler dört şans oyunları platformu lisansından biridir! Ayrıca Curacao Interactive Licensing N.V.(CIL), Curacao hükümetinden gözetim rolleri alan dört ana operatörden biridir. Diğer üçü ise E-Gaming (N.V. 1668/JAZ), Antillephone (N.V. 8048/JAZ) ve Gaming N.V. (365/JAZ) şeklinde.

Curacao, güvenilir, sorumlu ve katı bir lisanslama protokolüne sahip olmasıyla mükemmel bir üne sahiptir. Curacao lisansına sahip olmak, tüm kurallara uymak ve geçerli tüm düzenlemelere uymak demektir!

Kolay terimlerle, BC.GAME'in kripto oyun endüstrisindeki diğer şirketler ve ortaklarla daha iyi bir konuma sahip olacağı anlamına geliyor! Bu, şirketin kullanıcılarına tam güvenlik ve optimal ve kanıtlanabilir şekilde adil bir oyun deneyimi sağlama konusundaki inançlarını daha da güçlendiriyor!

Bir Curacao lisansı, bir kripto oyun platformu için daha önemli yollar açar! Bu ayrıca BC.GAME'in oyuncularına daha iyi oyunlar, daha büyük ödüller, çok tanınan sağlayıcılar, yeni para birimlerinin daha kolay entegrasyonunu sağlamasını mümkün kılar.

Siz değerli topluluğumuz için bu, harika bir oyun deneyimi ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyunlarla daha iyi ve daha güvenilir bir platform demektir!

Curacao Lisansını almak, BC.GAME'nin küresel pazarda tanınan bir itibar kazanmasına yardımcı olur ve En İyi Kripto Odaklı Şans Oyunları Platformlarından biri olarak konumunu önemli ölçüde güçlendirir! Orijinal şirket lisansını burada bulabilirsiniz.

Bitcoin Lightning Network'ü destekleyen ilk şans oyunları olarak; BC.GAME, dünya çapında kabul gören bir uyumluluk durumu elde etmeye kararlı! Ama her şey tam zamanında, çünkü bu daha başlangıç!

Güvenlik için lisans, merkezi olmayan depolama blok zinciri IPFS'ye yüklendi  ve BC.GAME'nin ENS bcgame.eth hesabına aktarılmadan önce EC-721 standardına uygun bir NFT'ye basıldı.

Çevrimiçi şans oyunları platformunun, bir NFT olarak basmadan önce CIL alt lisansını IPFS'de güvenceye alma kararı, BC.GAME'nin elde ettiği ilkler arasında olduğu blok zincirinin esnekliğini ve olanaklarını gösterir!

Dünya çapındaki düzenleyiciler de dahil olmak üzere tüm kullanıcılar, hükümetlerin nasıl hızlandığını ve ağızlarını kripto varlıklarına kaydırdığını göz önünde bulundurarak, verimlilik kazancı olan lisansı artık görebilir.

BC.GAME, yanlarında duran ve her bir başarı ile onları daha yükseklere ulaşmaya iten muhteşem oyuncularının her birine en içten şükranlarını sunar!

Şirket ayrıca, “Bize güvendiğiniz ve BC.GAME'e sarsılmaz desteğinizi sağladığınız için teşekkür ederiz! Senin yüzünden biz varız! Teşekkürler! Oyuncularımıza büyük kazançlar, eğlence ve iyi zamanlarla dolu en iyi kripto odaklı şans oyunları platformu deneyimini sunmayı amaçlıyoruz! Ama her zaman dediğimiz gibi, Güvenmeyin, Doğrulayın.

Bir kez daha, sevgili oyuncular, bizi sürekli olarak En İyi olmaya zorladığınız için teşekkür ederiz!”

Ve tüm yeni kullanıcılara şöyle diyorlar: “Hoş geldiniz! En hızlı büyüyen kripto oyun topluluğunun bir parçası olun ve benzeri olmayan bir deneyim yaşayın!”

Hepinizi tebrik ediyor ve size süper şanslı bir kazanma zamanı diliyoruz!

BC.GAME’e bu linkten ulaşabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ