BC.GAME, meta veri tabanını ve iGaming sektörünü güçlendirme nihai hedefi ile birden fazla NFT'ye 700 ETH yatırımı yaptı.

BC.GAME Daha İyi Bir Metaverse için NFT

BC.GAME, meta veri tabanını ve iGaming sektörünü güçlendirme nihai hedefi ile birden fazla NFT'ye 700 ETH yatırımı yaptı. ETH miktarı 5 BAYC, 3 CryptoPunks, 1 Clonex, 2 Azuki ve en son 3 Art Gobblers'a yayıldı.
700 ETH maliyetinin, kripto endüstrisinin kullanıcıları için daha iyi bir metaverse ekosistemi sağlamasına yardımcı olduğuna inanılıyor.
Metaverse ekosistemini güçlendirme bağlamında BC.GAME, çoklu zincirleri ve web3 ekosistemlerini destekleyen yeni bir kripto iGaming platformu geliştirdi. Ve bu vesileyle, önemli ödüllü bir NFT çekilişi düzenleyecek.

BC.GAME İyileştirmeleri

Yılın Kripto Kumarhanesi, BC.GAME, metaverse'i yeni ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için desteklemeye karar verdi. Bu girişim, tüm oyuncularının kripto pazarında mevcut olan en iyi hizmet ve özelliklerden yararlanmasını sağlamak için BC.GAME tarafından gerçekleştirilen sayısız eylemden sadece biridir.
BC.GAME toplam 700 ETH maliyetle 5 BAYC, 3 Crypto Punk, 1 Clonex, 2 Azuki ve 3 en yeni Art Gobblers'a yatırım yaptı. Ayrıca, şu anda mevcut olan karmaşık bir NFT koleksiyonu satın aldı. BC.GAME NFT koleksiyonu, kullanıcıların akıllı sözleşmeler kullanarak NFT alıp satabilecekleri en büyük NFT pazarıolan Open Sea'de hazır.
Metaverse konseptinin gelişimini ve NFT yatırımını desteklemenin yanı sıra BC.GAME, çoklu zincirleri ve web3 ekosistemlerini destekleyen bir kripto iGaming platformu oluşturdu. Çoklu zincirler, aracıyı satın alma, çalıştırma ve araştırma için verimlilik sunar ve aracıyı ortadan kaldırır. Ayrıca web3 ekosistemlerinin veri sahipliği üzerinde kontrol, etkileşim özgürlüğü ve daha iyi güvenlik gibi sayısız avantajı vardır.

BC.GAME NFT Çekilişi

BC.GAME sürekli olarak gelişmiş özellikler sunar ve eşantiyonlar düzenler. Son zamanlarda, yeni bir NFT çekilişi başlattığını duyurdu.

NFT çekiliş ödülleri şunlardır:
● 1 kazanan(lar) için Gizemli Kutu (2.5 ETH değerinde NFT)
● 1 kazanan(lar) için Meka #3895
● 1 kazanan(lar) için Meka #5369

BC.GAME Hakkında Daha Fazla Bilgi

BC.GAME, Lightning Network'ü destekleyen ilk kumarhanelerden biri olarak kumarhane endüstrisinde ve blok zincir dünyasında devrim yaratan, topluluk tabanlı bir kripto para kumarhanesidir. 2017 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana platform, oyunculara en iyi çevrimiçi kumarhane deneyimini sağladı.
BC.GAME, sektördeki sayısız prestijli ödülü sayesinde 2022 Yılının Kripto Kumarhanesi'dir. Platform artık birçok popüler kripto para birimine ek olarak fiat ödemelerini de kabul ediyor. Ayrıca BC.GAME, web3 topluluğu içinde endüstri lideri igaming çözümleri sunar ve kumar, şarj etme, para çekme, takas ve diğer hizmetler için bir varlık olarak NFT'leri destekler.
Spor bahislerinin yakın zamanda dahil edilmesinden bu yana, kullanıcılar artık spor, slot, canlı masa oyunları ve hatta iyi bilinen Bitcoin (BTC) kilitlenme oyunu dahil olmak üzere 8.000'den fazla oyuna erişebiliyor.
Platformun yeni özelliklerine ek olarak, BC.GAME platformuna henüz aşina olmayanlar, yeni kullanıcılar için sayısız faydalar sunduğunu bilmelidir. BC.GAME platformunda, kullanıcılar web sitesine kaydolabilirve 1 BTC'ye kadar kazanabilir. Ayrıca, kayıt olduktan sonra anında %300 para yatırma bonusu kullanabilirler. Bunlar oyunculara sunulan birçok avantajdan sadece birkaçı.
İletişim
Daha fazla bilgi resmi BC.GAME web sitesinde ve sosyal ağlarında,Twitter ve Telegram'da mevcuttur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ