BC.GAME, kullanıcıları için daha iyi özellikler ve avantajlar sunan yeni web sitesinin resmi lansmanını duyurdu.

BC.GAME Yeniden Tasarlanan Web Sitesini Yeni Özelliklerle Başlattı

BC.GAME, kullanıcıları için daha iyi özellikler ve avantajlar sunan yeni web sitesinin resmi lansmanını duyurdu.

Yılın Kripto Kumarhanesi olarak adlandırılan BC.GAME, en popüler kripto kumar platformlarından biridir. Şimdi, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sağlamak için, oyuncularına dünya çapında en iyi deneyimi ve memnuniyeti sağlayan yeniden tasarlanmış bir web sitesi başlatacak.
Sürüme ek olarak, BC.GAME, AFA ve Cloud9 ile iki yeni ortaklık imzaladı.

BC.GAME'in Yeniden Tasarlanan Web Sitesi

BC.GAME'in yeni web sitesi, eski sürüme kıyasla daha temiz ve daha ince bir görünüme sahip yeni bir kullanıcı arayüzü düzenine sahip olacak.

Aynı zamanda, yeni web sitesi oyuncuların arayüz için farklı diller seçmesine ve daha iyi anlaşılması için açıklamaları çevirmesine izin verecek. Web sitesinde mevcut olan yeni diller Portekizce, Endonezyaca, Rusça, Vietnamca, Korece ve İspanyolca olacaktır.

Ayrıca, BC.GAME kısa süre önce futbol ve eSports'ta en tanınmış iki isim olan AFA ve Cloud9 ile yeni ortaklıklar imzaladı. Bunlar, sponsorlara ayrılmış özel bir sayfada gösterilecektir. Bu özel bölüm, topluluğun kumarhanenin ortaklarını içeren en son olaylar hakkında güncel kalabilmesi için tasarlanmıştır.

BC.GAME Kullanıcıları için Yeni Özellikler

Yeni BC.GAME web sitesinin en kritik yönlerinden biri, güncellenmiş güvenliği olacak. Yeni Resmi Personel Doğrulama sayfası ve güncellenmiş KYC geri bildirim özelliği gibi yeni güvenlik özellikleriyle oyuncular artık daha iyi ve daha güvenli bir kumarhane deneyiminin keyfini çıkarabilirler.

Ayrıca yeni tasarım sayesinde kullanıcılar artık her kullanıcıya özel oyun önerileri, oyun geliştiricileri hakkında bilgiler ve oyun açıklamaları gibi faydalı içeriklere ulaşabilecekler.

Web sitesine yeni etkileşimler de eklendi, kullanıcılar oynadıkları oyunlar hakkında oy verebiliyor, beğenebiliyor, yorum yapabiliyor, paylaşabiliyor ve geri bildirim sunabiliyor.

BC.GAME COO'su Chris, BC Game web sitesindeki yeni güncellemeler hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor: “iGaming endüstrisi hızlı hareket ediyor. Buna ayak uydurmak küçük bir başarı değil. Sektörün öncüleri olarak, eğrinin önünde olmaktan daha fazlasını yapmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız eğriyi oluşturmaktır. Bunu başarmanın tek yolu, topluluğumuzla iletişim kanallarını açık tutmaktır. BC.GAME ekibi adına, bu son güncellemeyi sunarak verdikleri tüm geri bildirimler ve öneriler için sadık topluluğumuza teşekkür etmek istiyorum.”
BC.GAME Hakkında
BC.GAME, kullanıcılarına farklı ve yüksek kaliteli bir deneyim sunmayı amaçlayan topluluk tabanlı bir kripto kumarhanesidir. 2017 yılında piyasaya sürülen BC.GAME, kumarhane endüstrisinde ve blok zinciri alanında devrim yaratan Lightning Network'ü destekleyen ilk kumarhaneler arasındadır.

Son zamanlarda eklenen spor bahisleri sayesinde kullanıcılar artık spor, slot, canlı masa oyunları ve hatta iyi bilinen Bitcoin (BTC) çarpışma oyunu dahil 10.000'den fazla oyuna erişebiliyor. BC.GAME, sektörden aldığı sayısız ödül sayesinde 2022 Yılının Kripto Kumarhanesi seçildi. Platform artık birkaç popüler kripto para birimine ek olarak fiat ödemelerini de kabul ediyor.
İletişim
BC.GAME tarafından sağlanan lansman ve diğer hizmetler hakkında daha fazla bilgi resmi BC.GAME web sitesinde mevcuttur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ