Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV) ve Litecoin (LTC) için kısa vadeli büyüme belirtileri var mı? Kripto para piyasası hala son düşüşten kurtulamadı. İlk 10 kripto paranın tümü kırmızı bölgede kaldı.

Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV) ve Litecoin (LTC) için kısa vadeli büyüme belirtileri var mı? Kripto para piyasası hala son düşüşten kurtulamadı. İlk 10 kripto paranın tümü kırmızı bölgede kaldı. En büyük kaybeden şu anda oranı geçen gün neredeyse %  4 oranında düşen Ethereum (ETH).BCH / USD

Bitcoin Cash (BCH), devam eden fiyat düşüşünden büyük ölçüde muzdarip olan altcoinlerden biridir. Koinin oranı geçen gün % 3.10 düştü.

4 saatlik grafiğinde, işlem hacmi düşük kaldığı için düşüş henüz sona ermedi. Ancak, mevcut durumu son düşüşü düzeltmek olarak değerlendirebiliriz. Sırasıyla, daha olası bir projeksiyon, 280 dolardan en yakın dirençte hafif bir düzeltme ve büyüme. Dahası, RSI göstergesinde yükseliş eğilimi var.

Bitcoin Cash, yazım sırasında 268.70 $ 'dan işlem görüyor.

BSV / USD

Başka bir Bitcoin (BTC) forku azalmaya devam ediyor. Bitcoin SV (BSV) oranı son 24 saat içinde % 2.47 düştü.

4 saatlik zaman dilimini analiz ederek henüz dibe ulaşmadı. Teknik açıdan, ticaret modelleri Bitcoin Cash (BCH) modeline benzer. Bu durumda, yatırımcılar önümüzdeki günlerde Bollinger Band göstergesinin temel çizgisinde büyüme bekleyebilirler. Ancak, bu düşüşün düzeltilmesi olarak düşünülmeli, ancak yükseliş eğiliminin başlangıcı değil.

Bitcoin SV yazım sırasında 195.78 $ 'dan işlem görüyor.

LTC / USD

'Dijital gümüş', Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) ile karşılaştırıldığında en iyi fiyat dinamiklerini gösteriyor. Litecoin (LTC) oranı sadece % 1.48 düştü.

Düşme 47 dolarlık bölgede durdu. Daha derine inmeden önce koinin 50-52 $ aralığında kalması muhtemeldir. Böyle bir ifade, mevcut bölgedeki düşük likidite ve Litecoin'in (LTC) aşırı satım durumu ile desteklenmektedir.

Sonuçta, alıcılar en yakın günlerde söz konusu bölgeye ulaşabilir.

 Litecoin yazım sırasında 49.55 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ