Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV) ve TRON (TRX) diğer altcoinlerden daha hızlı büyüyebilir mi?

Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV) ve TRON (TRX) diğer altcoinlerden daha hızlı büyüyebilir mi?Pazar son 24 saatte tamamen değişti. Eğer dün ilk 10 tokenın tümü kırmızı bölgede ise, bugün hepsi olumlu bir trendde. En yüksek kazancı, oranı % 7'den fazla artmış Bitcoin SV oluşturuyor.

BCH / USD

Bitcoin Cash (BCH) dünden beri yükseliş eğiliminde olmasına rağmen, büyümesi sadece % 2.77 olarak oluşturdu, bu da diğer en iyi koinlerle karşılaştırıldığında çok daha az bir yükselişe işaret ediyor.


4 saatlik zaman diliminde, Bitcoin Cash (BCH) yanlamasına trendinden kopmak üzere. Daha olası bir senaryo, Bollinger Band göstergesinin temel çizgisi bir destek seviyesi olarak hizmet ettiği için yukarı doğru harekettir. Ayrıca, satış ticaret hacmi azalmaya devam ediyor, bu da daha fazla büyümenin bir işareti. Sonuç olarak, Bitcoin Cash (BCH) 200 ila 210 dolarlık alanda direnci karşılayabilir.

Bitcoin Cash yazım sırasında 183.73 $ 'dan işlem görüyor.

BSV / USD

Bitcoin SV (BSV) forkundan çok daha iyi performans gösteriyor. Kripto para birimi oranı son 24 saat içinde% 6.82 arttı.


Günlük grafikte, Bitcoin SV (BSV), tüm kripto para piyasası ile birlikte keskin bir büyümeden sonra biriken bir bölgede yer almakta. Fibonacci retraksiyonunu son yükseklikten mevcut düşük seviyelere kadar uygulayarak, en yakın direnç 180 $ civarında bulunur, bu da retraksiyonun % 23,6'sına karşılık gelir. Bu durumda söz konusu seviyeye Mart ayı sonuna kadar ulaşacak.

Bitcoin SV, yazım sırasında 124 dolardan işlem görüyor.

TRX / USD

TRON (TRX) oranı da % 5'ten fazla artmıştır. Bununla birlikte, kripto para hala son seviyelerinden uzak durumda yer alıyor. Son 7 gündeki düşüş % 16 civarında gerçekleşti.


Günlük grafikte, TRON (TRX) son bir düşüşten sonra bir düzeltme aşamasına giriyor. RSI göstergesinde yükseliş eğilimi görülüyor.

Ayrıca, MACD göstergesinin çizgileri yeşile geçmek üzere. Sırasıyla, hiçbir şey değişmezse, TRON (TRX) yakında 0,012 dolara ulaşacak.

 TRX yazım sırasında 0.0107 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ