Kripto para dünyasında son günlerde yatay seyir kısmi yükselişlerle birlikte devam ediyor. Ayılarla boğaların mücadelesi devam ederken şimdi herkes bundan sonra yönün neresi olacağına dair bir beklenti içerisine girmiş durumda.

Kripto para dünyasında son günlerde yatay seyir kısmi yükselişlerle birlikte devam ediyor. Ayılarla boğaların mücadelesi devam ederken şimdi herkes bundan sonra yönün neresi olacağına dair bir beklenti içerisine girmiş durumda.

Kripto para piyasasının toplam değeri ve Bitcoin (BTC) fiyatı giderek artmakta. Stellar'dan (XLM) ayrı olarak, diğer koinler için de bir yükselişin olduğunu belirtebiliriz. Eğer XLM dünden en yüksek kazancı elde etmişse, oran olarak yüzde 0,64’lük bir düşüş yaşadığı için en büyük kayıp yaşayan koinler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kardan zarar durumu gibi bir şey söz konusu.

Aşağıda Bitcoin Cash, EOS ve Litecoin için önemli veriler bulunuyor:

BCH / USD

Dünkü işlem hacmi düşüktü, satıcılar satışlarını artırdı. Hem hacim düşüklüğü hem de satıcıların satışlarını artırması neticesinde Bitcoin Cash (BCH) fiyatını 289.51 dolar seviyesinde sabit tuttu ve düşüşü engelledi.

Bugün, BCH artışa devam etti ve bu ayki tavan fiyatı 309,15 dolar olarak belirlendi. Günün sonuna kadar, 320 dolarlık alanda bir direnç testine tabi tutulması ihtimali bulunuyor. Günlük tabloya baktığımızda, piyasa oldukça fazla ısınmış durumda. Bu durum yakın gelecekte potansiyel olarak fiyatın 280 dolara düşmesine neden olabilir.

Yayınlandığı tarihte BCH, 300.77 dolardan işlem görüyor.

EOS / USD

EOS (EOS) fiyat dinamiği, diğer altcoinlere kıyasla pozitif tarafta daha fazla. Geçtiğimiz haftadan bu yana oranı neredeyse yüzde 10’luk bir artış söz konusu oldu. Dahası, kripto para 25 Ekim pump hareketinden sonra elde ettiği pozisyonu düzeltebilir.

EOS Eylül pozisyonuna dönmesine rağmen, genel eğilim henüz yükselişe geçmedi. İşlem hacmi, fiyat artışına karşı düşüyor. Bu genellikle fiyatta daha fazla düşüş olacağı anlamına geliyor. Bu özel durumda, en olası senaryo yakın gelecekte 3.30 dolar seviyesinin yeniden test edilmesi şeklinde.

Yayınlandığı tarihte EOS 3.58 dolardan işlem görüyordu.

LTC / USD

Litecoin (LTC) son yükseliş senaryomuzu doğruladı, 60 dolara yükseldi ve onu aştı. Son yedi gün boyunca, "Gümüş Bitcoin" fiyatını yüzde 8,37 oranında artırdı.

Grafiği incelediğimizde LTC’nin EOS'a benzer bir şekilde işlem gördüğüne şahitlik ediyoruz. Fiyat azalan bir işlem hacmine karşı yükselmeye devam ediyor. MACD göstergesi yukarı doğru hareket ediyor ve 70 dolara yükseldiğini gösteriyor.

Ancak, bu yalnızca işlem hacmi endeksi arttığında gerçekleşiyor. Aksi takdirde, LTC 55 dolara kadar düşebilir.

Yazının yazıldığı sırada LTC, 62.92 dolar seviyesinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ