BeatzCoin CCO'su Misha Lederman, Bitcoin maksimalistlerini eleştirdi ve BTC'ye o kadar odaklandıklarını söyleyerek kripto alanındaki ilerlemeyi göremediklerini söyledi

BeatzCoin CCO’undan Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bitcoin Maksimalistleri Dar Görüşlü:

BeatzCoin CCO'su Misha Lederman, Bitcoin maksimalistlerini eleştirdi  ve BTC'ye o kadar odaklandıklarını söyleyerek kripto alanındaki ilerlemeyi göremediklerini söyledi

Tanınmış bir Tron destekçisi ve BeatzCoin CCO’su Misha Lederman, Bitcoin maksimalistlerini eleştirmek için Twitter'a gitti.

2020'de maksimalistlerin Bitcoin 2009'da piyasaya sürüldüğünden beri kripto endüstrisindeki ilerlemenin durduğuna ve o zamandan beri daha iyi bir şey icat edilmediğine inanıyor.

Bir Bitcoin Üzerinde dApp Oluşturamazsınız

Bitcoin maksimalistlerini internetin en başında, e-postaların Web'in sunabileceği en iyi şey olduğuna inanan ve bu inancı 2020'ye kadar devam ettiren insanlarla karşılaştırıyor.

Ledcoman, Bitcoin üzerinde dApp oluşturamazsınız, ancak üçüncü nesil blok zincirlerinin bunu yapmanıza izin verir. Bir Tron destekçisi olarak, şu anda Tron ağında geliştirilen sayısız yenilikçi projeden bahsediyor:

“2020'de Bitcoin maksimalisti olmak, e-postaların hala internetin tek kullanım durumu olduğuna ikna olmanın karşılığıdır. TRON ve diğer 3. nesil blok zincirleri üzerine sayısız yenilikçi ve yıkıcı proje inşa ediliyor ve ölçeklendiriliyor.BTC dapp'leri barındıramaz, 3. nesil blok zincirleri barındırabilir. ”

Bitcoin bir değer deposu

Büyük yatırımcılar ve milyarderler Bitcoin'i bir değer deposu ve finansal risklerden korunmak için bir araç olarak görüyorlar. Bitcoin boğaları arasında Mike Novogratz, Tim Draper, Fundstrat’ın Tom Lee, Winklevoss ikizleri bu kategoride yer alıyor.

Teknolojik arka plana değil, sadece Bitcoin'in piyasada nasıl davrandığına ve altınla karşılaştırarak ne tür yatırımlar getirebileceğini inceliyorlar.

Mike Novogratz BTC'yi ve Değerini 'Sosyal Bir Yapı' Olarak Adlandırıyor

 9 Şubat'tan bu yana, Bitcoin önemli direnç olan 10.000 $ seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Topluluktaki birçoğu BTC için bir boğa piyasasının başladığına ve fiyatın Kuzeye doğru devam edeceğine inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ